Taxitcard Hesap Eşleştirme ve Aktive EtmeZATEN TAXİTCARD ÜYESİYİM,
HESABIMI AKTİVE ETMEK İSTİYORUM

Değerli Taxitcard Müşterimiz,

Taxitcard’ınız ile web sitemizden alışveriş yapabilmek ve taksit ödemelerinizi gerçekleştirebilmek için Mevcut Taxitcard hesabınızı yenilenen web sitemizde tekrar aktive etmeniz gerekmektedir. Bu işlemi yapabilmek için öncelikle web sitemizde sağ üst bölümde yer alan “Giriş Yap” bölümünden sitemize üye olmanız gerekecektir. Üyelik işleminizi gerçekleştirdikten sonra sol üst bölümde yer alan “Taxitcard Üyesi Olun” bölümüne tıklayıp açılan sayfada “Taxitcard’lı mısın ? Hemen Eşleştir” bölümüne tıklayarak Müşteri No / TCKN ve Taxitcard’a kayıtlı cep telefonu numaranızı giriniz. Eşleştirme işlemini tamamlayabilmek için sistemimizde kayıtlı cep telefonunuza gönderilecek olan kodu eşleştirme ekranında girdiğinizde eşleştirme işleminizi tamamlanmış olacaktır.

Keyifli Alışverişler dileriz.

 
TAXİTCARD ÖN BAŞVURUSU YAPMAK İSTİYORUM

 

 
Taxitcard ile Akıllı ve Hesaplı Alışverişler!

En sevdiğiniz dünyaca ünlü markaları buluşturduğu mağazalarıyla Türkiye’nin birçok yerinde kaliteli alışverişin merkezi olan Gencallar, zengin ürün gamıyla olduğu gibi ödemelerinizde de size üstün ayrıcalıklar sunuyor. Gencallar mağazalarından yapacağınız tüm alışverişlerinizde kullanabileceğiniz Taxitcard uygulaması ile sizi kredi kartsız alışverişin hızlı ve kolay dünyasına davet eden Gencallar, sağladığı ödeme kolaylıkları sayesinde harcamalarınızdan kazançlı çıkmanızı sağlıyor!

Tüm Gencallar mağazalarından başvuru formunu doldurarak ücretsiz bir şekilde sahip olabileceğiniz bu kart ile kredi kartı kullanmaksızın taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Taxitcard ile yaptığınız kredi kartsız alışverişleriniz boyunca herhangi bir aidat veya ücret ödemeyecek, üstelik ilk alışverişinizde %10 indirim kazanacaksınız! Vade farkı uygulanmadan taksitli alışveriş imkânı sunan Taxitcard ile yıl boyunca yenilenen kampanya ve indirimlerden yararlanarak alışverişlerinizi daha hesaplı hale getirebilirsiniz!