HEDİYE KART

Dünyaca ünlü markaların ürünlerine yer verdiği geniş ürün koleksiyonu ile Türkiye’nin dört bir yanına yayılan sayısız mağazasında sizlere kaliteli giyimin anahtarını sunan Gencallar, hediye kartı uygulaması sayesinde size sevdikleriniz için de küçük sürprizler yapma fırsatı yaratıyor! Yakınlarının kendi zevklerine göre hediyeler seçmelerini sağlayarak hediye vermeyi daha garantili ve anlamlı hale getiren hediye kartı ile siz de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz!

İçine dilediğiniz miktarı yükleyerek sevdiklerinize Gencallar’ın herhangi bir mağazasından alışveriş yapabilme özgürlüğü tanıyabileceğiniz hediye kartı ile yakınlarınıza ayrıcalık tanıyın! Nasıl bir hediye alacağınızı bilemediğiniz doğum günlerinden yıldönümlerine, bayramlardan yeni iş, yeni ev ve benzeri önemli gelişmelere kadar pek çok özel günde güzel bir hediye alternatifi olan bu kart, sizin için de anlamlı bir kurtarıcı olacak.

Yakınlarınızı en sevdikleri markalarla dolu zengin bir ürün kataloğunun beklediği Gencallar’ın tüm mağazalarında geçerli olan bu kart için yapmanız gereken tek şey bir Gencallar mağazasına giderek hediye kartı başvurusunda bulunmak! Sevdiklerinizin istedikleri herhangi bir zamanda kullanabilecekleri hediye kartı ile onlara kendilerini özel hissettirmenin keyfini yaşayabilirsiniz!