Wrangler – Jean Aşıklarının Favorisi

70 yılı aşkın tarihiyle günlük giyimde ve özellikle de jean kulvarında bir efsane statüsüne sahip olan, gençlerin vazgeçemediği markalar arasında yer alan Wrangler’ın birbirinden havalı tasarımlarını, Türkiye’nin çeşitli noktalarındaki Gencallar mağazalarında sizlerin beğenisine sunuyoruz!

Wrangler Jean Kataloğu ve Diğer Ürünler

Wrangler, günlük giyim için ideal, farklı renk ve modellere sahip jean pantolon tasarımlarıyla öne çıkıyor. Markanın kataloğunda, farklı koleksiyonlar altında kadın, erkek ve çocuklar için üretilmiş pek çok jean pantolon modeli yer alıyor. Her biri kaliteli kumaştan üretilen, şıklığın yanında gün boyu konfor da sunan bu pantolonlar, farklı kesim ve yıkamaları ile farklı zevklere hitap ediyor.

Wrangler kot modellerinin yanı sıra; markanın kataloğunda diğer günlük giyim ürünleri ve aksesuarlar da bulunuyor. Wrangler’ın kendine has tarzını yansıtan t-shirt, bluz, sweatshirt, yelek gibi ürünler ve şapka, kemer gibi aksesuarlar, markanın jean tasarımlarını en şık şekilde tamamlayacak ürünler olarak ön plana çıkıyor.

Eğer siz de günlük giyimde dikkat çekici bir tarz yakalamak istiyorsanız, zevkinize en uygun jean modellerini ve diğer ürünleri Wrangler kataloğunda bulabilirsiniz.

Marka Hakkında

Amerika kökenli bir marka olan Wrangler, ilk jean pantolonunu 1947 yılında üretti. 1948’de dünya şampiyonu rodeocu Jim Shoulders tarafından giyilip reklamı yapılan marka, ilerleyen yıllarda bu sporla özdeşleşti.

Günümüzde Wrangler, hem Türkiye’de hem de dünyada jean pantolondan vazgeçemeyenlerin öncelikli tercihleri arasında yer alıyor.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo