Versace Giyim Mağazaları

Günümüzde dünya modasına yön veren belli başlı markalar arasında bulunan Versace, geniş bir skalaya yayılan prestijli giyim ürünleri ve aksesuarlar ile film yıldızlarından fenomenlere pek çok kişinin tercih ettiği, yeri doldurulamaz bir moda efsanesi… Siz de bu efsanevi markanın her ortamda dikkat çekecek benzersiz tasarımlarına, Gencallar mağazalarından kolayca ulaşabilirsiniz!

Aksesuardan Dış Giyime Versace Kataloğu

Versace, geniş kataloğunda her yaştan kadın ve erkeğe hitap eden, orijinal tasarımları ile göze çarpan, farklı kategorilerden ürünlere yer veriyor. Takım elbiseden t-shirt ve sweatshirt modellerine, elbiseden iç çamaşırına, ceket modellerinden spor taytlara kadar çok sayıda ürün grubunun yer aldığı Versace kataloğu; bunların yanı sıra çanta, gözlük, kemer, kravat gibi aksesuarları da içeriyor. Özellikle Versace çanta modelleri, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük ilgi görüyor.

Parfüm de markanın güçlü olduğu bir başka kategori olarak öne çıkıyor. Versace parfüm çeşitleri arasında hem kadın hem de erkekler için üretilmiş birbirinden güzel kokular mevcut.

Marka Hakkında

Özgün tasarımlarıyla moda dünyasına damga vuran markalar arasında yer alan Versace, Gianni Versace tarafından 1978 yılında İtalya’nın Milano kentinde kurulmuştur. 1997 yılından beri Donatella Versace tarafından yönetilmektedir. Günümüzde dünyanın dört bir yanında 200’den fazla butiği ve 1500’ü aşkın toptancısı olan marka; düzenlediği gösterişli defileler ve kendisini tercih eden dünyaca ünlü yıldızlarla moda dünyasında adından söz ettirmeye devam ediyor.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo