Online İşlemler
  • 444 4 362
  • gencallar@gencallar.com.tr

Vakko

Vakko – Lüks Giyimin Adı

Vakko ismi, günümüzde modada kalite, şıklık ve prestij ile eş anlamlı hale gelmiş durumda. Siz de Türkiye’de lüks giyimin öncülerinden olan bu markanın her daim trendlere öncülük eden birbirinden özel tasarımlarını, Gencallar mağazalarında bulabilirsiniz.

Gelinlikten Parfüme, Çantadan Dekorasyona

Vakko’nun seçkin kataloğunda, erkek ve kadın giyimden aksesuara, ev ürünlerinden gelinlik gibi özel tasarımlara ve aksesuarlara kadar pek çok ürün kategorisi yer alıyor.

Günlük giyimin pantolon, t-shirt, gömlek, elbise gibi değişmez parçalarından takım elbise, smokin gibi özel günlerde tercih edilebilecek ürünlere, ev tekstili ürünlerinden erkek ve kadın parfümlerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan Vakko kataloğu, şıklığına önem verenlere her tarza uygun çok sayıda seçenek sunuyor.

Siz de tarzınıza şık bir dokunuş katmak istiyorsanız, aradığınız her şeyi -ve çok daha fazlasını- Vakko’da bulabilirsiniz!

Marka Hakkında

Bugün moda efsaneleri arasında yer alan Vakko, 1934 yılında Vitali Hakko’nun açtığı “Şen Şapka” adlı şapka dükkanı ile moda dünyasına ilk adımını attı. İlk mağazasını İstanbul Beyoğlu’nda açan Vakko, Türkiye’de lüks giyim sektöründe öncü bir rol oynadı. Marka, bugün de Türkiye’de modaya yön veren öncelikli konumunu koruyor.

Vakkorama, V2K Designers, W Collection, Pronovias, Christopfle, ve Power Group, Vakko Grup altında faaliyet gösteren diğer marka/oluşumlardır.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo