Skechers Ayakkabı Mağazaları

Günlük hayattan outdoor aktivitelere kadar her ortam için ayakkabıda kalitenin, esnekliğin ve konforun markası olan Skechers; Türkiye’nin ve dünyanın en büyük markalarının yer aldığı Gencallar mağazalarında sizlerle! Erkek ve kadınların yanı sıra çocukların da giyimlerinde devrim yaratacak Skechers ayakkabı, giyim ürünleri ve aksesuarları siz de Gencallar mağazalarında keşfedebilirsiniz!

Skechers Ayakkabı ve Giyim Ürünleri

En güncel teknolojiler kullanılarak tasarlanmış zengin model çeşitliliğinden oluşan Skechers ayakkabı çeşitleri, markanın ayakkabı denildiğinde akla ilk gelen üreticiler arasında yer almasını sağlayan özgün dizaynlarıyla Gencallar mağazalarında beğenilerinize sunuluyor. Mevsim koşullarına uygun tasarımlara sahip günlük kullanım ve sportif aktivitelere yönelik üretilen Skechers ayakkabı modelleri; yürüyüş ayakkabısı, koşu ayakkabısı, bot ve benzeri seçeneklerle farklı ihtiyaçlara çözüm oluyor. Rahatlık ve ergonomiyle özdeşleşen Skechers ayakkabı modellerinin ötesinde sweatshirt, t – shirt, eşofman takımı gibi giyim ürünleri ile çorap, çanta, bere ve benzeri aksesuarlara da ürün koleksiyonunda yer veren marka; giyiminde konfor arayan herkesin rahatlıkla buluşabileceği bir noktada…

Marka Hakkında

1992 yılında ABD menşeili olarak üretimlerine başlayan Skechers, günümüzde özgün ayakkabı tasarımları ile dünyanın en önemli markaları arasında yer alıyor. Olka Spor Malzemeleri Tic. A.Ş. aracılığıyla Türkiye’ye geldiği 2011 yılından bu yana sporseverler başta olmak üzere her kesimden insanın takip ettiği marka, spor ayakkabı sektörünün popüler seçeneklerinden biri olmayı sürdürüyor.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo