Sarar – Hazır Giyimin Öncülerinden

Türkiye’de hazır giyim sektörünün öncü markalarından Sarar, tarzına düşkün erkeklerin şıklığını bir adım öteye taşıyacak takım elbise tasarımları ile Gencallar’da sizlerle buluşuyor.

Sarar Koleksiyonu

70 yılı aşkın süredir başarıyla faaliyet gösteren, Türkiye’de hazır giyim sektörüne yön veren bir marka olan Sarar, farklı zevklere hitap eden, farklı ortamlarda tercih edilebilecek kaliteli ve şık takım elbise modellerinin yanı sıra, hem kadın hem de erkeklere yönelik diğer pek çok temel giyim ürünlerinin de yer aldığı oldukça geniş bir koleksiyona sahip.

Markanın öne çıkan ürün grubu olan, tarz bakımından geniş bir yelpazeye yayılan Sarar takım elbise modelleri arasında; özel davetlerden düğün, nişan gibi etkinliklere, ofis ortamından günlük hayata kadar pek çok yerde tercih edilebilecek tasarımlar yer alıyor. Markanın erkek koleksiyonunda, takım elbiseleri tamamlamak için tercih edilebilecek kaliteli palto, kaban, ayakkabı gibi ürünler ve kravat, kemer, fular gibi pek çok aksesuar bulunuyor.

Sarar kadın koleksiyonunda ise; elbise modellerinden dış giyim ürünlerine; etek, pantolon, bluz ve triko tasarımlarından şal ve eşarp gibi aksesuarlara kadar birçok ürün, kaliteli tasarımlarıyla kadınların beğenisine sunuluyor.

Marka Hakkında

Sarar markası, 1944 yılında, Eskişehir’de faaliyete başlamıştır. Sarar, Sarar Kadın, CCS, Interview Sarar, Sarar Eşarp, Sartoria Sarar ve Sarev markaları ile faaliyet gösteren Sarar’ın; bugün 5000’den fazla çalışanı, Türkiye’de 200’e yakın mağazası, yurt dışında ise 5 kıtada 60’a yakın ülkede mağaza/satış noktası bulunmaktadır.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo