Polaris – Terlik ve Ayakkabıda Türkiye’nin Tercihi

Polaris; kalite ve konforu bir arada sunan terlik, ayakkabı ve bot modelleri ile 7’den 70’e kadın ve erkek pek çok kullanıcının en öncelikli tercihleri arasında yer alıyor.

Siz de bu prestijli markanın yaz – kış tercih edebileceğiniz birbirinden güzel ürünlerini, Gencallar mağazalarında bulabilirsiniz!

Polaris Terlik, Ayakkabı ve Bot Modelleri

Polarisin geniş ürün kataloğunda; kadın, erkek ve çocuk kullanıcılar için özel olarak tasarlamış, farklı ortamlarda ve mevsimlerde tercih edilebilecek çok sayıda terlik, bot ve ayakkabı modeli yer alıyor.

Markanın en popüler ürünlerinden olan terlikler arasında, hem evde hem de dışarıda tercih edilebilecek, farklı tarzlara hitap edecek şekilde tasarlanmış şık ve dayanıklı modeller bulunuyor.

Polaris ayakkabı modelleri, erkekler için spor ayakkabı ve bot, kadınlar için ise çizme, bot, spor ayakkabı ve babet alt kategorilerine ayrılıyor. Kimi günlük giyimde, kimi iş yerinde veya çeşitli outdoor aktivitelerde kullanım için ideal olan bu ayakkabı modelleri, ayak sağlığını gözeten tasarımları ve şık görünümleri ile öne çıkıyor.

Polaris bot, ayakkabı ve terlik modellerine ek olarak, çanta kataloğunda da kadınlara son derece şık, ve bir o kadar da kullanışlı pek çok model sunuyor.

Marka Hakkında

Polaris, 2001 yılında kuruldu. O günden bu yana genişleyen ürün gamı ile terlik, ayakkabı ve bot alanında Türkiye’nin önde gelen isimleri arasına giren marka, günümüzde hala pek çok kullanıcının ilk tercihlerinden.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo