Pierre Cardin Giyim Mağazaları

Efsanevi giyim markalarından Pierre Cardin, erkek ve kadınlara yönelik hazırladığı geniş kataloğuyla, her yıl modada son trendlere yön vermeye devam ediyor.

Siz de tarzınızı bu prestijli markanın birbirinden güzel giyim ürünleri ile yenilemek istiyorsanız, Gencallar mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli!

Pierre Cardin İç Giyim, Giyim ve Aksesuar Koleksiyonu

Pierre Cardin; ceketten ayakkabıya, takım elbiseden gecelik ve elbiseye kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan koleksiyonu ile dış görünüşüne önem veren, son trendleri takip eden kadın ve erkeklere ihtiyaçları olan her çeşit ürünü sunuyor.

Markanın erkek kataloğunda pantolon, t-shirt, ceket, sweatshirt, gömlek, yelek gibi temel parçaların yanı sıra kaliteli Pierre Cradin iç giyim ürünleri de yer alıyor. Pierre Cardin ayakkabı modelleri ise, aksesuar kataloğunun öne çıkan parçaları olarak ilgi çekiyor.

Kadın koleksiyonunda ise elbise, triko, kaban, mont, etek, bluz gibi modellerin yanı sıra; pijama, sutyen, çorap, gecelik gibi Pierre Cardin iç giyim ürünleri de beğenilerinize sunuluyor. Ayrıca kadınlara özel Pierre Cardin çanta koleksiyonu da, içerdiği özgün tasarımlar ile modayı yakından takip eden kadınlardan büyük rağbet görüyor.

Markanın ürün koleksiyonu; evden iş yerine, gece hayatından günlük yaşama kadar pek çok yerde tercih edilebilecek, dört mevsim konforlu bir şekilde kullanılabilecek daha birçok ürün barındırıyor.

Marka Hakkında

Pierre Cardin’in temelleri, 1950’li yıllarda Fransa’da atılmıştır. 1993 yılında ise Aydınlı Grup bünyesine katılan marka, günümüzde kadın ve erkek giyim ürünleri tasarımlarıyla tekstil sektörünün önde gelen isimleri arasındadır.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo