Online İşlemler
  • 444 4 362
  • gencallar@gencallar.com.tr

Nike

Nike – Yıldızların Tercihi

Aralarında farklı branşlardan dünyaca ünlü sporcuların da bulunduğu pek çok kişinin ilk tercihi olan, spor giyimin dünyadaki en prestijli markalarından Nike, geniş ürün yelpazesiyle Gencallar mağazalarında!

Nike Ayakkabı ve Spor Giyim Kataloğu

Spor giyimin trend belirleyici markası Nike’ın geniş kataloğunda; erkek, kadın veya çocuk; amatör, yarı profesyonel veya profesyonel herkes için uygun, çeşitli spor dallarına ya da günlük sportif giyime yönelik tasarlanmış pek çok spor ayakkabı, kıyafet ve aksesuar beğenilerinize sunuluyor.

Nike ayakkabı kataloğunda; basketbol, futbol, kay kay, tenis, yürüyüş, koşu, fitness gibi spor ve aktiviteler için tasarlanmış çok çeşitli modellerin yanı sıra, gündelik giyimde ya da çeşitli outdoor aktivitelerde tercih edilebilecek, kullananlara daha konforlu bir deneyim ve etkili bir performans sunacak teknolojiler ile üretilmiş spor ayakkabı modelleri yer alıyor.

Markanın spor giyim kategorisinde ise ceketten pantolona, t-shirt’ten tayt ve sweatshirt modellerine, şorttan sporcu sutyenlerine kadar çok sayıda kaliteli giyim ürünü, ve bunlara eşlik edecek çanta, şapka, bere, gözlük, eldiven gibi temel aksesuarlar bulunuyor.

Marka Hakkında

Bugün Nike olarak bilinen marka, Amerika’da 1964 yılında Blue Ribbon Sports ismiyle kuruldu, ve 1978 yılına kadar da bu isimle faaliyet gösterdi.

Nike, 1980’lerden sonra ürün gamını genişletmeye başladı. Michael Jordan, Tiger Woods, Roger Federer gibi branşlarının önde gelen sporcularıyla yaptığı anlaşmalar, Nike’ın popülaritesine önemli katkı sağladı ve bugün spor ürünlerinde trendlere yön veren bir marka olmasında önemli rol oynadı.

Converse, Hurley ve Jordan markaları da, Nike çatısı altında faaliyet göstermektedir.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo