Nike Giyim Mağazaları

Aralarında farklı branşlardan dünyaca ünlü sporcuların da bulunduğu pek çok kişinin ilk tercihi olan, spor giyimin dünyadaki en prestijli markalarından Nike; geniş ürün yelpazesiyle Gencallar mağazalarında!

Nike Ayakkabı ve Spor Giyim Kataloğu

Erkek, kadın veya çocuk; amatör, yarı profesyonel veya profesyonel herkes için uygun, çeşitli spor dallarına ya da günlük sportif giyime yönelik tasarlanmış pek çok Nike ayakkabı, kıyafet ve aksesuar; spor giyimin trend belirleyici markası Nike’ın zengin kataloğunda beğenilerinize sunuluyor.

Nike ayakkabı kataloğunda; basketbol, futbol, kaykay, tenis, yürüyüş, koşu, fitness gibi aktiviteler için özel olarak tasarlanmış çeşitli modeller yer alıyor. Sportif etkinliklerin yanı sıra gündelik giyim ya da çeşitli outdoor aktivitelerde de tercih edilebilecek Nike ayakkabı modelleri, kullanıcılarına daha konforlu bir deneyim ve etkili bir performans sunmayı hedefliyor.

Markanın spor giyim kategorisinde ise ceketten pantolona, t-shirt’ten tayt ve sweatshirt modellerine, şorttan sporcu sutyenlerine kadar çok sayıda kaliteli giyim ürünü ve bunlara eşlik edecek çanta, şapka, bere, gözlük, eldiven gibi temel aksesuarlar bulunuyor.

Marka Hakkında

Bugün Nike olarak bilinen marka, Amerika’da 1964 yılında Blue Ribbon Sports ismiyle kurulup 1978 yılına kadar bu isimle faaliyet gösterdi. İsim değişikliğinin ardından Nike, 1980’lerden sonra ürün gamını genişletmeye başladı. Michael Jordan, Tiger Woods, Roger Federer gibi branşlarının önde gelen sporcularıyla yaptığı anlaşmalar, Nike’ın popülaritesine önemli katkılar sağladı. Bu Nike’ın bugün spor ürünlerinde trendlere yön veren bir marka olmasında önemli rol oynadı.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo