Neyir – Zengin Triko Koleksiyonu

Neyir, Türkiye’de kazak/triko dendiğinde pek çok kişinin ilk aklına gelen markalar arasında yer alıyor. Son derece geniş bir yelpazeye yayılan ürün koleksiyonunda şıklığına her daim özen gösteren erkeklere yönelik tasarlanmış oldukça kaliteli ürünlere yer veren marka, özellikle de sonbahar – kış modasının değişmez parçalarından olan kazak tasarımlarıyla ön plana çıkıyor.

Siz de bu ünlü markanın en seçkin ürünlerini Türkiye’nin çeşitli illerindeki Gencallar mağazalarında yakından görebilir, deneyebilir, günlük giyimde klasik bir şıklık için bu sonbahar – kış sezonu gardırobunuzu Neyir triko ürünleri ile yenileyebilirsiniz!

Neyir Kazak Modelleri ve Diğer Ürünler

Neyir markasının erkek koleksiyonunda; kesimleri, renk ve desenleri ile farklı zevklere hitap eden pek çok kazak, triko ve yelek modeli yer alıyor. V yaka kazaklar, balıkçı yaka kazaklar, bisiklet yaka triko modelleri, markanın öne çıkan ürünlerinden yalnızca birkaçı…

Kaliteli kumaşları ile şıklığın yanında gün boyu konfor da sunan Neyir triko ürünleri; günlük yaşamda, evde, özel günlerde veya iş yerinde rahatlıkla tercih edilebilecek, uzun yıllar eskimeden kullanılabilecek ürünler olarak ön plana çıkıyor.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo