Nanica Çocuk Giyim Mağazaları

Çocuklar için canlı, renkli ve eğlenceli bir giyim modası yaratan Nanica, birbirinden güzel parçalardan oluşturduğu koleksiyonunu Gencallar mağazalarında sizlerle buluşturuyor! Çocuklarınızın hareket özgürlüğü ve konforu düşünülerek tasarlanmış ürünleri siz de Gencallar mağazalarında keşfedebilirsiniz!

Nanica Kids Koleksiyonu

Her sezonun ihtiyaçlarına farklı çözümler sunan Nanica, ilkbahar – yaz ve sonbahar – kış koleksiyonları ile çocukların hem rahat hem de şık görünmelerine yardımcı oluyor. Geniş bir yaş aralığına uygun olarak üretilmiş parçalardan oluşan Nanica Kids ürünleri; günlük hayattan outdoor aktivitelere ve özel günlere kadar çocukların girdikleri her ortamda kurtarıcı rol oynuyor. Çocukların küçük yaşta kendilerine has bir tarza sahip olmalarını sağlayacak özgün tasarımlar sunan markanın ürünlerini, seçkin koleksiyonunda tek parçalı ya da takım halinde incelemek mümkün.

Siz de çocuğunuzun enerjisini kıyafetlerine yansıtarak rahatlığını ve şıklığını destekleyecek kıyafetler arıyorsanız, Nanica Kids sizin için doğru adres! Türkiye’nin birçok noktasında bulunan Gencallar mağazalarını ziyaret ederek siz de markanın kalitesini çocuklarınızın gardırobuna taşıyabilirsiniz!

Marka Hakkında

Yaratıcı koleksiyonları ile yaklaşık 20 yıldır çocuk giyim modasına yön veren Nanica, 1 – 16 yaş aralığındaki tüm çocuklar için farklı ortamlarda kullanabilecekleri konforlu ve estetik ürünler üretiyor. Çocuk giyim tasarımlarını Türkiye’nin yanı sıra dünyanın pek çok ülkesine de gönderen Nanica Kids, global bir marka olarak üretimlerini sürdürüyor.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo