Mavi Giyim Mağazaları

Türkiye’de kaliteli jean pantolon denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan ve kuruluşundan kısa bir süre sonra yurt dışı pazarında da yerini almayı başaran Mavi Jeans, günümüzde üretim yelpazesini genişleterek farklı ürün gruplarını da dahil ettiği zengin koleksiyonu ile Gencallar mağazalarında sizleri bekliyor.

Mavi Jeans Koleksiyonu

Her detayında güncel trendleri barındıran tasarımlara sahip Mavi Jeans ürünleri, gündelik hayatında konforu öncelikleri arasına alan kadın ve erkeklerin ihtiyaçlarına şık ve kullanışlı alternatifler sunuyor. Yetişkinlerin yanı sıra çocuklar için de çizgi kahramanların eğlenceli desenlerinden oluşan rahat modeller tasarlayan Mavi Jeans, her yaştan bireye hitap etmeyi başarıyor.

Kadınların stillerine gösterdikleri hassasiyete klasik kesimlerin yanı sıra skinny, boyfriend, mom Jean gibi trend pantolon modelleriyle de karşılık veren marka; kadınların tarzlarını estetik detaylarla tamamlamalarına yardımcı oluyor. Pantolonlara alternatif olarak elbise ve eteklerden kazak, bluz, gömlek ve benzeri üst giyim ürünleri ile aksesuarlara da ürün koleksiyonunda yer veren Mavi Jeans; kadınların stillerinin belirleyici markası oluyor. Casual giyim tarzını benimseyenler başta olmak üzere farklı kalıp ve temalarda oluşturulmuş modelleriyle pek çok erkek için her mevsim şıklığın adresi olan Mavi Jeans, erkeklerin kıyafet ve aksesuar alanındaki gereksinimlerini karşılayabilecek geniş ürün gamıyla dikkat çekiyor.

Marka Hakkında

Adını blue jeansin Türkçeleştirilmesinden alan Mavi Jeans, hazır giyim alanındaki 40 yıllık deneyimin ardından 1991 yılında İstanbul’da bir aile şirketi olarak kuruldu. Ünlü tasarımcıların katkılarıyla tasarlanan Grevv, Molly, Lindy ve benzeri modelleriyle giyim sektöründe çığır açan koleksiyonlara imza atarak Türkiye ve yurt dışında kalitesini kanıtlayan Mavi Jeans; reklam, tasarım ve moda dünyasındaki ilkleri ve başarıları ile kısa sürede küresel bir marka haline geldi.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo