Lumberjack Giyim Mağazaları

Ürettiği üstün kaliteli ayakkabı ve bot modelleriyle şıklık ve konforu bir arada sunan Lumberjack’in orijinal tasarımları, Gencallar mağazalarında sizlerle buluşuyor!

Lumberjack Ayakkabı Modelleri

Bot ve ayakkabı modelleri ile dört mevsim tercih edilen bir marka olan Lumberjack, geniş kataloğunda kadın, erkek ve çocukların günlük giyimde ve sporda gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri son derece kullanışlı ürünleri bir araya getiriyor.

Markanın kataloğu bot, sneaker, koşu ayakkabısı, terlik ve günlük ayakkabı ana kategorilerine ayrılıyor. Özellikle kış aylarında tercih edilebilecek Lumberjack bot modelleri, üretiminde kullanılan kaliteli malzemeleri ve sağlam yapılarıyla kullanıcılara konforlu ve uzun süreli bir kullanım sunuyor. Lumberjack ayakkabı modelleri arasında ise günlük giyimden iş yaşantısına ve koşu, fitness gibi çeşitli sportif aktivitelere kadar pek çok yerde tercih edilebilecek kaliteli ürünler yer alıyor. Lumberjack ayakkabı modellerinin yanı sıra markanın giyim koleksiyonunda; t-shirt, swearshirt, ceket, eşofman gibi temel giyim ürünleri de bulunuyor.

Eğer siz de günlük giyimde sade bir şıklık ve üst düzey konfor sunan uzun ömürlü ve kaliteli bot, ayakkabı ve kıyafetler arıyorsanız, gardırobunuzu Lumberjack ile yenileyebilirsiniz!

Marka Hakkında

Lumberjack, 1979 yılında İtalya’da kuruldu. Zaman içinde ayakkabı ve bot tasarımları ile sektörün önde gelen isimleri arasında yerini alan marka, 2012 yılında Flo, Kinetix ve Polaris gibi markaları da bünyesinde barındıran Ziylan Grup tarafından satın alındı.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo