Lee Wrangler Giyim Mağazaları

Orijinal jean tasarımlarıyla günlük giyim başta olmak üzere pek çok stilde pantolon sektörünün önde gelen markalarından biri olarak anılan Lee Wrangler, Gencallar mağazasında sizlerle buluşuyor! Gencallar’ın Türkiye’nin dört bir yanına yayılan mağazalarında siz de Lee Wrangler ürünlerini inceleme fırsatı bulabilir, stilinizi özgün parçalarla yenileyebilirsiniz!

Lee Wrangler Jean ve Günlük Giyim Koleksiyonu

Kadın, erkek ve çocuklar için günlük hayatta rahatlığın simgesi haline gelen birbirinden konforlu giyim ürünleri üreten Lee Wrangler; özel konseptleri ve kaliteden ödün vermeyen koleksiyonu ile her yaştan kullanıcının stilini zenginleştiriyor. Lee Wrangler jean çeşitlerinin ayrı bir yere sahip olduğu koleksiyon içinde tulum, şort, pantolon ve jean kumaşın kullanılabileceği daha pek çok kıyafet farklı tarzlara uyum sağlamayı hedefliyor. Geleneksel çizgide ve güncel trendlerle uyumlu şekilde tasarlanan Lee Wrangler jean pantolon modellerinin dışında kazaklardan sweatshirtlere, gömleklerden aksesuarlara kadar pantolonları tamamlayacak pek çok ürün de koleksiyonda yer buluyor.

Marka Hakkında

1919 yılında ilk kez Blue Bell adıyla üretime başlayan, sonraki yıllarda Wrangler adını alarak iş giysisi tasarımlarına devam eden Lee Wrangler jean pantolon başta olmak üzere pek çok kıyafet seçeneği için jean dizaynları tasarlamaya devam ediyor. Günümüzde geçmişte de olduğu gibi rodeo yarışları için özel kıyafetler üreten ve müzik, spor gibi alanlara ayırdığı reklam bütçeleriyle dikkat çeken marka; kullanıcıların jean konusundaki öncelikli tercihlerinden biri.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo