Lee Cooper Giyim Mağazaları

Jean ürünleri başta olmak üzere kadın ve erkek giyimin tüm ihtiyaçlarına sportif ve özgün tasarımlarla eşlik eden Lee Cooper, Türkiye’nin geniş bir alanına yayılan Gencallar mağazalarında sizleri bekliyor! Her mevsime yönelik şık, trend ve pratik kıyafet seçenekleriyle kadın ve erkeklerin stillerine dikkat çekici dokunuşlar yapan Lee Cooper’ın ürün koleksiyonunu inceleyerek siz de tarzınızı yenileyebilirsiniz!

Lee Cooper Koleksiyonu

Özel tasarımlarıyla kendilerine özgü bir tarz yakalayan Lee Cooper jean modelleri, markanın hem erkekler hem de kadınlar için dizayn edilen imza ürünleri olarak öne çıkıyor. Genellikle kış aylarında giyilmesinin yanı sıra aralarında şort, bermuda, gömlek, ceket gibi ürünlerin de yer aldığı Lee Cooper jean koleksiyonu; bahar ve yaz aylarında da kıyafet gereksinimlerine cevap veriyor. T-shirt, elbise, mont, kazak, tayt ve giyim konusunda ihtiyaç duyulabilecek daha pek çok ürünün yer aldığı Lee Cooper giyim mağazalarında stilleri yenilemenin en kaliteli yöntemleri bulunuyor.

Marka Hakkında

1908 yılında temelleri atılan ve günümüzde giyim sektörünün ikonik markalarından biri haline gelen Lee Cooper, trendlere uygun tasarımları ve orijinal çizgisiyle halen popüler tercihler arasında… Özellikle Rock’n Roll grupları için tasarladığı ürünlerle adını duyuran marka, tasarımlarıyla yenilikçi tavrını sürdürmeye devam ediyor.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo