Lacoste Giyim Mağazaları

Polo yaka t-shirt tasarımının gelişmesinde ve popülerleşmesinde önemli bir yeri olan, kendine özgü çizgisiyle sportif kadın – erkek giyimin en prestijli markaları arasında bulunan Lacoste, Gencallar mağazalarında sizlerle buluşuyor.

Eğer siz de spor giyinmeyi seviyor ve yeni sezonda gardırobunuza Lacoste kalitesiyle renk katmak istiyorsanız, tarzınıza uygun pek çok ürünü mağazalarımızda bulabilirsiniz.

Lacoste Ayakkabı ve Giyim Koleksiyonu 

Gösterişten uzak ama dikkat çekici tasarımları ile ön plana çıkan Lacoste markasının koleksiyonunda; kadın, erkek ve çocuklar için çok çeşitli dış giyim, iç giyim, ayakkabı, aksesuar gibi kategorilere ayrılmış çok sayıda giyim ürünü bulunuyor. Tüm giyim ürünleri arasında özel bir yere sahip olan Lacoste ayakkabı modelleri, tıpkı Lacoste t-shirt çeşitleri gibi kullanıcıların en fazla ilgi gösterdiği seçenekler arasında yer alıyor.

Spor – şık tarzda tasarlanmış; evde, sporda, okulda ya da outdoor aktivitelerde rahatlıkla tercih edilebilecek kıyafetlerin bulunduğu koleksiyonda; Lacoste t-shirt ve Lacoste ayakkabı çeşitlerinin yanı sıra pantolon, mont modelleri de kullanıcılarına şıklık ve pratiklik sunuyor.

Marka Hakkında

Bugün herkesin tanıdığı ünlü timsah logosunun tasarımı 1927, spor giyimde bir ekol olan Lacoste’un bir marka olarak resmen moda sahnesine çıkması ise 1933 yılına denk düşüyor. Ünlü tenisçi -ve aynı zamanda da mucit- René Lacoste tarafından Fransa’da kurulan marka, 50’li yıllardan itibaren dünyaya açılıyor ve orijinal tasarımları, kaliteli malzemeleri ve genişleyen ürün gamıyla zaman içinde alanının öncü isimlerinden biri haline geliyor.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo