Koton Kids – Çocukların Eğlenceli Dünyası

Türkiye’de hazır giyim sektörünün önde gelen markalarından biri olarak kadın ve erkeklerin farklı zevkleri doğrultusunda ürettiği kıyafet ve aksesuar seçeneklerinin yanı sıra çocukların ihtiyaçlarına yönelik tasarladığı ürünlerle de dikkat çekmeyi başaran Koton, Koton Kids koleksiyonuyla Gencallar mağazalarında sizleri bekliyor!

Rengarenk Koton Kids Ürünleri

Değişen mevsim koşullarına uygun pek çok kıyafet ve aksesuar alternatifinin yer aldığı Koton Kids kataloğunda, çocuklara günlük hayatlarında sınırsız bir özgürlük sağlayacak esnek yapıları ve onların tükenmeyen enerjilerini yansıtacak cıvıl cıvıl tasarımları ile öne çıkan ürünler bulunuyor. Farklı yaş gruplarına uygun olarak dizayn ederek çocukların giyim konusundaki ihtiyaçlarına ideal çözümler sunmayı hedefleyen Koton Kids’in kreatif ürünleri, eğlenceli detaylarıyla olduğu kadar pratik bir kullanıma sahip özellikleriyle de fark yaratmayı başarıyor. Çocukların yanı sıra ürün yelpazesinde bebekler için de alt ve üst giyim ürünleri ile ayakkabı ve aksesuar alternatiflerine yer veren Koton Kids, yetişkinlerde olduğu gibi çocuk giyimde de favoriler arasında yer alıyor.

Marka Hakkında

Yaratıcı ve yenilikçi üretim politikasına paralel olarak günümüz trendleriyle uyumlu pek çok özgün tasarımlara imza atan Koton, İstanbul’da 1988 yılında açtığı ilk mağazasından bu yana Türkiye’nin giyimde kalite denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olmayı sürdürüyor. Türkiye’de olduğu gibi yurt dışında da başarılı bir şekilde faaliyet gösteren marka, Koton Jeans ile Koton Kids koleksiyonları ve geniş ürün gamıyla 2015 yılında aldığı ‘En Güvenilir Kadın Giyim Markası’ unvanını koruma hedefiyle kaliteli ürünler tasarlamaya devam ediyor.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo