Karaca – Ev Tekstilinde Bir Ekol

Ev tekstili ve ev aletlerinde estetik ve kaliteyi bir araya getiren Karaca’nın birbirinden şık ürünlerini, Gencallar mağazalarında bulabilirsiniz!

Karaca Koleksiyonu

Türkiye’de ev tekstili alanında en güvenilir markalar arasında yer alan Karaca’nın kataloğunda, evinizi güzelleştirecek ve işinizi kolaylaştıracak pek çok kaliteli ürün mevcut. Markanın koleksiyonu mutfak grubu, sofra grubu, küçük ev aletleri, ev tekstili ve aksesuarlar olmak üzere beş ana kategoriye ayrılıyor.

Mutfak kategorisinde termos ve çaydanlıktan bıçak setlerine, saklama kaplarından tencere ve tavalara, çeyiz setlerinden kesme tahtalarına kadar mutfakta ihtiyaç duyulabilecek pek çok temel araç – gereç yer alıyor. Sofra grubu ürünleri arasında yemek takımları, kahvaltı takımları, çatal – bıçak setleri, baharatlık setleri, kupa ve fincanlar öne çıkıyor. Küçük ev aletleri arasında çay – kahve makineleri, semaverler, mikserler, doğrayıcılar, mutfak robotları gibi aletler bulunuyor. Ev tekstili koleksiyonunda evin yatak odası, banyo, bebek/genç odası gibi alanlarında kullanılabilecek şık nevresim takımları, uyku setleri, battaniyeler, havlular, bornozlar ve daha fazlası yer alıyor. Aksesuarlar koleksiyonunda ise mumluk, peçetelik gibi sofra aksesuarlardan çerçeve, tablo, ayna gibi dekoratif aksesuarlara pek çok ürün beğenilerinize sunuluyor.

Marka Hakkında

1973 yılında faaliyete başlayan Karaca markası, o günden beri git gide genişleyen koleksiyonu ile, Türkiye’de ev tekstili ve ev araç – gereçleri dendiğinde akla ilk gelen isimlerden…

Bugün pek çok evde, her odada karşınıza çıkabilecek olan marka, kaliteli ürünleri ve üstün hizmet anlayışıyla pek çok ailenin öncelikli tercihi olmaya devam ediyor.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo