Online İşlemler
  • 444 4 362
  • gencallar@gencallar.com.tr

Jack & Jones

Jack & Jones – Gençlerin Jean Tercihi

Jack & Jones, orijinal tasarımları ve kaliteli malzemesi ile özellikle de son yıllarda jean kategorisinde gençlerin en sık tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. Siz de tarzınıza Jack & Jones’un birbirinden havalı ürünleri ile renk katmak istiyorsanız, markanın en şık tasarımları Gencallar mağazalarında sizleri bekliyor!

Jack & Jones Jean Modelleri

Modası asla geçmeyen giyim ürünleri arasında yer alan jean pantolonlar, özellikle de gençler için günlük giyimin vazgeçilmez parçalarından…

Jack & Jones jean kataloğu içinde; kesim, renk ve detayları ile her türlü moda anlayışına hitap eden çok sayıda orijinal model yer alıyor. Kalite, şıklık ve konforu bir arada sunan bu ürünler; okuldan iş yerine, günlük giyimde outdoor etkinliklere kadar pek çok yerde tercih edilebilir. İster klasik, ister iddialı bir tarzınız olsun, Jack & Jones pantolonları arasında tarzınıza uygun bir ürün mutlaka var!

Jean tasarımlarının yanı sıra; sweatshirt, eşofman, t-shirt, şort gibi ürünler de, markanın zengin ürün kataloğunda sizleri bekliyor.

Marka Hakkında

Jack & Jones’un temelleri, Bestseller markasının 1990’lı yılların başında Oslo Moda Fuarı’na sergilenmesi için erkeklere yönelik küçük bir koleksiyon yollamasıyla atılıyor. Bu ürünlerin büyük bir ilgiyle karşılanması, Jack & Jones markasının ortaya çıkmasıyla sonuçlanıyor.

Üretimleri Vintage, Premium, Originals, Core ve Tech adlı beş ana kategori altında gruplanan marka, günümüzde 40’a yakın ülkede 1000’den fazla mağaza ile özellikle de jean pantolonlar söz konusu olduğunda sektörün en önemli isimlerinden bir tanesi.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo