Jack & Jones Giyim Mağazaları

Jack & Jones, orijinal tasarımları ve kaliteli malzemeleri ile özellikle son yıllarda jean ve mont kategorilerinde gençlerin en sık tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. Siz de tarzınıza Jack & Jones’un birbirinden havalı ürünleri ile renk katmak istiyorsanız, markanın en şık tasarımları Gencallar mağazalarında sizleri bekliyor!

Jack & Jones Mont ve Jean Modelleri

Gençlerin favori tercihlerinden ilki olan Jack & Jones mont modelleri, sportif ve klasik formda tasarlanmış seçenekleriyle her stile uyum sağlayabilecek ürün çeşitliliğinden oluşuyor. Jack & Jones jean kataloğu içinde ise kesim, renk ve detayları ile her türlü moda anlayışına hitap eden çok sayıda orijinal model yer alıyor. Kalite, şıklık ve konforu bir arada sunan bu ürünler; okuldan iş yerine, günlük giyimden outdoor etkinliklere kadar pek çok yerde tercih edilebilir. İster klasik, ister iddialı bir tarzınız olsun, Jack & Jones pantolonları arasında da tarzınıza uygun ürünleri mutlaka bulabilirsiniz. Jack & Jones mont ve jean tasarımlarının yanı sıra; sweatshirt, eşofman, t-shirt, şort gibi ürünler de, markanın zengin ürün kataloğunda sizleri bekliyor.

Marka Hakkında

Jack & Jones’un temelleri, Bestseller markasının 1990’lı yılların başında Oslo Moda Fuarı’na sergilenmesi için erkeklere yönelik küçük bir koleksiyon yollamasıyla atılıyor. Bu ürünlerin büyük bir ilgiyle karşılanması, Jack & Jones markasının ortaya çıkmasıyla sonuçlanıyor.

Üretimleri Vintage, Premium, Originals, Core ve Tech adlı beş ana kategori altında gruplanan marka, günümüzde 40’a yakın ülkede 1000’den fazla mağazası ve özellikle jean pantolonları ile sektörün en önemli isimlerinden biri olarak öne çıkıyor.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo