İpekyol Kadın Giyim Mağazaları

Türkiye’nin kadın giyim konusundaki güvenilir ve iddialı markalarından biri olan İpekyol, Gencallar mağazalarında sizlerle buluşuyor! Çarpıcı bir ofis sitili arayanların, günlük hayatında veya hayatının her alanında klasik giyime sıklıkla yer verenlerin hem trend hem de estetik parçalar bulabileceğiniz İpekyol giyim mağazalarını siz de Gencallar’da keşfedebilirsiniz!

İpekyol Pantolon Modelleri ve Daha Fazlası…

Kıyafetlerini seçerken stillerini yansıtmaya özen gösteren klasik giyimli kadınların ihtiyaçlarına cevap veren İpekyol, ürün koleksiyonunda tüm giyim ürünlerinin yanı sıra ayakkabı ve aksesuar seçeneklerine de yer veriyor. Zengin bir ürün yelpazesinden oluşan İpekyol pantolon modellerinin kadınlar tarafından daha fazla ilgi gördüğü markanın belli bir döneme özgü koleksiyonları da oldukça geniş… Salaştan boru paçaya, desenliden düz renkliye kadar farklı kumaşlar kullanılarak tasarlanan İpekyol pantolon modelleri ile her mevsime uygun elbise, etek, ceket, tunik, triko ve daha pek çok seçenek İpekyol imzasını taşıyor.

Siz de kadınlar için klasik giyimde bir ikon haline gelen İpekyol’un seçkin koleksiyonunu Türkiye’nin birçok noktasına yayılan Gencallar mağazalarında inceleyebilirsiniz.

Marka Hakkında

1986 ile 1989 yılları arasında gerçekleştirdiği hazır giyim üretiminin ardından ilk mağazasını açan İpekyol, günümüzde dünyanın pek çok yerinde ürünlerini satışa sunan markalar arasında yer almaktadır. Yenilikçi çizgisi ve özgün tasarımları ile hazır giyim sektöründe prestijli bir yere sahip olan marka her geçen gün büyümeyi sürdürmektedir.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo