İpekyol / Twist – Feminen ve Sportif Şıklık

Giyim sektörünün trendlere yön veren markaları arasında yer alan İpekyol ve Twist, özgün tasarımlarla oluşturduğu giyim ürünleri ve kadınların stillerini tamamlamalarına yardımcı olacak aksesuar seçenekleri ile Gencallar mağazalarında!

Stillere Twist ve İpekyol Dokunuşu

Kıyafetlerine karakterlerini yansıtmayı seven kadınlar için zengin tasarım skalasıyla ilham veren ve farklı ortamlar için oluşturacakları kombinler konusunda şıklığın rehberini sunan İpekyol, feminen çizgilerin modern bakış açısıyla yeniden yorumlanarak yaratıldığı ürün koleksiyonuyla dikkat çekiyor. Görkemli organizasyonlar ve ofis ortamları başta olmak üzere pek çok alanda benzersiz bir şıklık yaratmaya fırsat sunan İpekyol tasarımları, özgün modelleriyle farklı zevklerin buluşma noktası haline geliyor. Dinamikliğin, canlılığın ve rahatlığın adresi Twist ise sportif giyim tarzını benimseyen gençler ile ruhu genç kalanların güncel trendlerle uyumlu çarpıcı kombinler yaratmak için başvuracağı birbirinden kullanışlı kıyafet ve aksesuar seçenekleri sunuyor.

Markalar Hakkında

Türkiye’de kadınların kıyafetlerdeki farklı beklentileri dikkate alınarak tasarlanmış ürünleriyle giyim sektörünün lider markalarından biri olan İpekyol, 1986 yılında Yalçın Ayaydın tarafından kuruldu. Kısa sürede başarı yakalayan ve Ayaydın – Miroglio Group ortaklığıyla hem yurt içi hem de yurt dışında zincir mağazalaşmaya dahil olan İpekyol’un ardından elde edilen tecrübeyle 1997 yılında Twist markası sektörde yerini aldı. İpekyol’un klasik ve feminen çizgisine kıyasla genç kitleyi hedef alan ve tasarımlarında konforu ön planda tutan Twist, kadınlara rahatlık ve şıklığı buluşturan bir alternatif sunuyor.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo