Hummel Spor Giyim Mağazaları

Günlük egzersizlerin ve sportif faaliyetlerin hayatlarında vazgeçilmez bir yere sahip olan spor tutkunları için kaliteli, dayanıklı ve kullanışlı ayakkabı ile kıyafet seçenekleri tasarlayan Hummel, Gencallar mağazalarında sizlerle buluşuyor!

Konforlu bir kullanım ve yüksek performans sağlamayı amaçlayan Hummel ayakkabı ve spor giyim ürünlerini siz de sportif aktivitelerinizi daha verimli ve keyifli hale getirmek için tercih edebilirsiniz.

Hummel Ayakkabı ve Spor Giyim

Her mevsim yapılan outdoor faaliyetler ve günlük egzersizler için profesyonel veya amatör sporcuların kullanımına uygun Hummel ayakkabı ve kıyafetlerini bulabileceğiniz markanın ürün yelpazesinde; sadece yetişkinler için değil, çocuklar için de spor yapmayı daha rahat ve eğlenceli kılacak ürünler yer buluyor. Günlük kombinlerine sportif bir hava kazandırmak isteyenler için şık ve konforlu çözümler sunan Hummel ayakkabı ve spor giyim ürünlerinin yanı sıra çorap, şapka, çanta gibi tamamlayıcı aksesuarlar ile iç giyim seçeneklerinin de yer aldığı markanın seçkin koleksiyonunda spor yaparken ihtiyaç duyabileceğiniz birçok şeyi keşfedebilirsiniz.

Marka Hakkında

1923 yılında Almanya’da spor giyim ürünleri üretmek amacıyla Messmer ailesi tarafından kurulan Hummel; futbol, basketbol, hentbol, ragbi ve daha pek çok spor dalı için ürünler üretmektedir. Özellikle futbol ve hentbol sporları için tasarladığı Hummel ayakkabı modelleri ve formalarla adını duyuran marka, kurulduğundan bu yana Türkiye’dekiler de dahil dünyanın pek çok yerindeki takımlara sponsor olmuş ve sportif faaliyetlere destek sağlamıştır.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo