Harley – Davidson Mağazaları

Motosiklet kullanırken güvenli ve konforlu bir kıyafet ile ayakkabı çözümü olarak tercih edenlerin olduğu kadar motor kültürünün kendine has havasını stillerine taşımak isteyenlerin de favori markası haline gelen Harley – Davidson’ın kreatif tasarımlarla oluşturduğu ürün koleksiyonu, Gencallar mağazalarında sizlerle buluşmayı bekliyor!

Orijinal Harley Bot ve Çizme Koleksiyonu

Heyecanın, başkaldırının ve sınırsızlığın simgesi olan motor dünyasının üyeleri için benzersiz donanımlara sahip motosikletlerini tamamlamada kullanabilecekleri giyim ve aksesuar seçenekleri üreten Harley – Davidson ya da kısaltılmış adıyla Harley, koleksiyonunu kadın ve erkekler için özel olarak tasarlanmış ürünlerden oluşturuyor. Motosiklet kullanırken tercih edilmesinin yanı sıra dayanıklı yapıları sayesinde kış aylarında günlük kullanıma da elverişli olan Harley bot ve Harley çizme modelleri ile öne çıkan marka; kendi trendini yaratan zamansız ürünleriyle ayakkabı sektörünün önde gelen isimlerinden biri olmayı başarıyor. Üretiminde kullanılan deri, süet, nubuk gibi malzemelerle farklı gereksinimler için ideal seçenekler yaratan Harley bot ve Harley çizme modelleri; kıyafetlerine Harley – Davidson dokunuşu yapmak isteyenler için zengin bir tasarım çeşitliliği sunuyor.

Marka Hakkında

Adını kurucuları William Harley ile Arthur Davidson’ın soyadlarının birleşmesinden alan marka, 1900 yılında başladığı motosiklet tasarımları ve yedek parça üretimleri ile 20 yıl içinde Amerika’nın ve dünyanın en büyük motosiklet üreticisi haline geldi. Kazanılan bu başarının ardından motor kullanırken yararlanılabilecek lisanslı aksesuar ve kıyafetler de tasarlamaya başlayan Harley – Davidson, sürüş konforunu sağlayan ürünleri ve ikonik Harley bot modelleri ile günümüzde giyim sektörünün de ayrıcalıklı markalarından biri olmayı sürdürüyor.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo