Femina Giyim Mağazaları

Her yaş ve her bedene hitap edebilen zengin ürün koleksiyonu ile herkesin stilini zenginleştirmeyi hedefleyen Gencallar’ın online mağazasında, büyük bedenli kadınlar için de en şık çözümler mevcut! Yılların tecrübesiyle büyük bedenli kadınların zevklerine ve güncel trendlere uygun tasarımlar yapan Femina’nın ayrıcalıklı koleksiyonunu siz de Gencallar mağazalarında bulabilirsiniz!

Femina Büyük Beden Giyim Ürünleri

Günlük hayattan outdoor faaliyetlere ve özel günlere kadar kadınların farklı ortamlar için ihtiyaç duyabilecekleri pek çok kıyafet seçeneği sunan Femina giyim mağazaları, kadınların stillerini kusursuz şekilde giyimlerine yansıtabilme imkânı veriyor. Hem yaz hem de kış ayları için özel koleksiyonlar üreten Femina, en sevilen üst ve alt giyim ürünlerinin yanı sıra dış giyim ve aksesuar seçenekleriyle de kadınlara şık ve pratik kombinler kazandırmayı amaçlıyor. Salaş modelleri sayesinde gün boyu rahatlık sunacak, kolay kombinlenebilme özellikleriyle ise kadınlara zaman kazandıracak modellerden oluşan Femina büyük beden giyim ürünleri; kaliteli kumaşları ile uzun ömürlü bir kullanım da sağlıyor.

Marka Hakkında

Zevkine göre kıyafet bulmakta zorlanan büyük bedenli kadınlar için şık ve özgün tasarımlar sunan Femina giyim mağazaları, 1986 yılından bu yana büyük beden giyim üretimi konusunda uzmanlaşmış bir markadır. İstanbul’da başladığı tasarımları sonrasında kısa sürede dünyaya açılan marka, her mevsim ve her ortam için ürettiği büyük beden giyim ürünleriyle sektörün liderlerinden biri olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo