Dockers – Ayakkabı ve Pantolonda Klasik Şıklık

Dockers, özellikle de klasik bir giyim tarzına sahip erkeklerin hem günlük hayatta, hem de ofis ortamında abartıdan uzak bir şıklık için sık tercih ettiği markalardan…

Eğer siz de geleneksel bir şıklıktan yanaysanız, birbirinden kaliteli Dockers chino pantolonlarını, ayakkabılarını ve diğer ürünleri Gencallar mağazalarında bulmanız mümkün!

Dockers Kataloğu

ABD merkezli bir marka olan Dockers, ürettiği kaliteli, konforlu ve kullanışlı ürünler ile giyim sektöründe ayrıcalıklı bir konuma sahip… Markanın öne çıkan ürünleri arasında chino pantolonlar ve ayakkabılar yer alıyor.

Dockers pantolon modelleri arasında günlük yaşamda, iş yerinde, okulda, evde, çeşitli outdoor etkinliklerde tercih edilebilecek, kaliteli kumaşları ve konforlu tasarımları ile ön plana çıkan, farklı renklerde pek çok ürün yer alıyor. Dockers ayakkabı ve bot modelleri arasında da; hem günlük giyimde, hem de sportif aktivitelerde gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek son derece kaliteli tasarımlar yer alıyor.

Bunlara ek olarak, markanın sweatshirt, t-shirt, ceket, gömlek ve süveter gibi giyim ürünleri de bulunuyor.

Marka Hakkında

Chino pantolon denince dünyada olduğu gibi ülkemizde de ilk akla gelen markalar arasında yer alan Dockers, 1986 yılında faaliyete başlamıştır.

30 yılı aşkın süredir kalitesinden ödün vermeyen Dockers, günümüzde LEVI STRAUSS & CO’nun alt markalarından bir tanesi olarak faaliyet göstermektedir.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo