Damat Tween – Üstün Kalite, Göz Alıcı Şıklık

Özellikle de takım elbise söz konusu olduğunda kalitesi ve her zaman trendlere yön veren özgün çizgisi ile ilk akla gelen markalardan bir tanesi olan Damat Tween’in birbirinden şık tasarımlarını, Gencallar mağazalarında bulmanız mümkün!

Damat Tween Kataloğu

Erkek giyimde ayrıcalıklı bir yeri olan Damat Tween, takım elbiseleri ve diğer ürünleri ile 30 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de alanının öncü isimlerinden bir tanesi…

Kullandığı kaliteli kumaşları ve farklı stillere hitap eden birbirinden şık tasarımları ile ön plana çıkan marka, dış görünüşüne önem veren erkeklerin her daim ilk tercihleri arasında…

Damat Tween takım elbise kataloğu içerisinde; tarz sahibi erkeklere düğün, nişan gibi özel günlerde, parti ve kokteyllerde, ya da iş yaşamında tercih edilebilecek, farklı stillere uygun çok sayıda özgün tasarım yer alıyor. Bunlara ek olarak; gömlek, triko, ceket, pantolon, kaban ve t-shirt gibi günlük giyimin vazgeçilmez parçaları da, markanın zengin ürün gamı içerisinde yer alıyor.

Marka Hakkında

%100 Türk sermayesiyle sektörde yeri doldurulamayacak bir marka yaratan ve erkek modasının merkezi konumuna yükselen Damat Tween, erkek hazır giyim dünyasına ilk kez 1986 yılında Damat markası ile adım attı. İlerleye yıllarda Tween ve daha sonra da D’S Damat markası bu oluşuma dahil oldu.

Bugün, marka kaliteli tasarımları ve getirdiği yeniliklerle Türkiye’de erkek modasının nabzını tutan isimlerden.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo