CAT Mağazaları

İnşaat, madencilik, mühendislik gibi alanlardaki güçlü ve dayanıklı makine üretim politikasıyla özdeşleşen sağlamlık ve güvenlik imgelerini, ayakkabı ve kıyafet tasarımlarıyla giyim sektörüne yansıtan Caterpillar veya kısaltılmış adıyla CAT; bugün outdoor giyim konusunda kullanıcıların en fazla rağbet gösterdiği markalardan biri…

CAT’in ikonik hale gelen bot tasarımları ve zorlu outdoor aktivitelerde güvenli bir kullanım, günlük hayatta ise sportif bir şıklık yaratan kıyafet seçeneklerini siz de CAT giyim mağazalarının merkezi olan Gencallar’da bulabilirsiniz.

CAT Bot ve Giyim Ürünleri

Su geçirmez özellikleri ve darbelere dirençli yapıları ile kış mevsiminin şiddetli hava koşullarında ya da çeşitli ekstrem sporlarda hem güçlü bir koruma hem de rahat bir kullanım sağlayan CAT bot modelleri, markanın sarı rengini simgeleştiren ürünlerinin başında geliyor. Günümüzde kadın ve erkekler için gündelik hayatta sportif stilleri tamamlamanın şık bir yolu olarak da tercih edilen farklı model çeşitliliğine sahip CAT bot ve ayakkabıları; çocuklar için üretilen özel tasarımlarıyla da her yaştan kullanıcıya hitap ediyor. CAT bot ve ayakkabı modellerinin yanı sıra koleksiyonunda sweatshirt, mont, ceket, t-shirt gibi giyim ürünleri ile çanta, şapka, çorap ve benzeri aksesuar seçeneklerine de yer veren marka; özgün tasarımlarıyla herkese tarzlarında benzersiz bir ritim yakalamalarını sağlıyor.

Marka Hakkında

1900’lü yıllarda yükselen tarım sektörü için şirketlerin işlerini daha pratik hale getirecek araçlar üretmek amacıyla yola çıkan marka, tasarladığı iş makineleri ile daha sonra inşaat sektörünün sembollerinden biri haline geldi. Kazandığı bu prestijle üzerinde logosu bulunan tüketim ürünlerini piyasaya süren ve kısa sürede başta CAT bot modelleri olmak üzere çeşitli ürünlerin satışında da büyük başarı yakalayan marka, günümüzde dayanıklılık esasına dayanarak tasarladığı modellerle kullanıcıların popüler tercihleri arasında yer almaktadır.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo