Bad Bear Giyim Mağazaları

Günümüz modasına yön veren özgünlük çizgisinde ezber bozan tasarımlara imza atan Bad Bear, oldukça geniş bir yelpazede sunulan ürünleriyle Gencallar mağazalarında sizleri bekliyor! Ofis şıklığından günlük giyime ve sportif kombinlere kadar her ortam için yaratılabilecek orijinal stillerin anahtar parçalarını sizlerle buluşturan Bad Bear giyim mağazalarını siz de Gencallar’da keşfedebilirsiniz!

Bad Bear Mont Modelleri ve Çok Daha Fazlası…

Zengin ürün skalası ile her mevsim şıklığın adresi olmasının yanı sıra daha çok Bad Bear mont tasarımlarıyla öne çıkan marka, özellikle kış aylarında erkeklerin öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Kaliteli malzemelerinin uzun ömürlü bir kullanım sunduğu, şık tasarımlarının ise farklı stillere renk kattığı Bad Bear mont modelleri; soğuk havalara karşı ideal bir koruma sağlıyor. Değişik yapılara sahip üst giyim ürünleriyle kusursuz bir uyum yaratan Bad Bear mont çeşitlerinin yanında şorttan sweatshirte, çoraptan boxera kadar erkeklerin günlük hayatta ihtiyaç duyabilecekleri çok sayıda giyim seçeneği de markanın ürün koleksiyonunda bulunan alternatifler arasında…

Siz de Bad Bear kalitesini kıyafetlerinize taşımak istiyorsanız, Gencallar mağazalarını ziyaret ederek tarzınızı tamamlayacak ürünlere göz atabilir ve aradığınız modellere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo