AVVA Giyim Mağazaları

İç ve dış giyimden ayakkabıya, plaj giyiminden aksesuara kadar erkeklerin kıyafet konusundaki tüm ihtiyaçlarına modern, yaratıcı ve kaliteli çözümler üreten AVVA, dünyaca ünlü markaların güvenilir buluşma noktası olan Gencallar’ın mağazalarında sizleri bekliyor!

AVVA Klasik ve Sportif Giyim Ürünleri

Hem sportif hem de klasik stiller için özel tasarımlar yapan AVVA giyim, her sezon erkeklerin farklı ortamlarda giymek üzere tercih edebilecekleri güncel trendlerle uyumlu ürünlere imza atıyor. Her mevsim için şıklık ve pratiklik yaratmayı amaçlayan marka, özellikle AVVA gömlek modelleri ile erkek giyimde ayrıcalıklı bir yere sahip… Baskılı ve desenli modelleriyle olduğu kadar klasik kesim dizaynlarıyla da erkeklerin tarzlarına dikkat çekici dokunuşlar yapan AVVA gömlek çeşitleri, birçok beden için ideal seçenekler sunuyor. Özgünlükleriyle fark yaratan AVVA gömleklerinin yanı sıra günlük stillere renk ve tarz katacak şort, t-shirt, sweatshirt, pantolon ve benzeri ürünler de zengin ürün koleksiyonunda yer bulan ürünlerden bazıları…

AVVA giyim kalitesini kıyafetlerinize taşımak istiyorsanız siz de Gencallar mağazalarına göz atabilir ve tarzınıza modern bir bakış açısı kazandıracak ürünü keşfedebilirsiniz.

Marka Hakkında

Erkek giyim anlayışına dinamik bir hava kazandırmak amacıyla yola çıkan AVVA, 2000 yılında Dido Group tarafından kurulmuştur. Türkiye ve dünya genelinde çok sayıda mağaza ve bayilikleri bulunan marka, halen geniş bir yelpazeye yayılan yatırımlarını sürdürmektedir. Yıllardır güncel ve özgün çizgisini bozmadan ilerleyen AVVA giyim mağazalarında erkekler için üretilen sofistike ve özgür ruhlu tasarımlar ilgi çekmeye devam etmektedir.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo