Asics – Spor Giyimin Yıldızlarından

Spor giyim ve özellikle de spor ayakkabı dendiği zaman ilk akla gelen isimlerden bir tanesi olan efsanevi marka Asics, en kaliteli ve şık ürünleri ile Gencallar kataloğunda sizleri bekliyor!

Asics Spor Ayakkabıları ve Diğer Ürünler

Asics ayakkabıları, hem çeşitli spor dallarıyla profesyonel, yarı profesyonel ya da amatör olarak ilgilenenlerin, hem de sportif bir giyim tarzına sahip olanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Voleybol, tenis, outdoor ve koşu gibi aktivitelere göre ayrılan, günlük giyimde tercih etmek için de son derece uygun olan Asics ayakkabıları, etkili bir performans ve her daim konforlu bir kullanım sunuyor. Ayakkabı modellerinin yanı sıra; t-shirt, sweatshirt, şort tayt gibi giyim ürünleri ve çanta, şapka, dizlik gibi aksesuarlar da, Asics kataloğunda kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Tüm dünyada kolayca tanınan özgün tasarımları, kaliteli malzemeleri, dayanıklı yapıları ve sundukları konfor ile sportif faaliyetler ve outdoor aktiviteler için ideal Asics ürünlerini, Türkiye’nin çeşitli noktalarındaki Gencallar mağazalarında keşfedebilirsiniz!

Marka Hakkında

İsmini “Sağlam bir bedende, sağlam bir zihin.” anlamına gelen “Anima sana in corpore sano” sözünden alan Asics, 1977 yılında, zamanının bilinen spor markası Onitsuka Tiger’ın, GTO ve Jelenk markalarıyla birleşmesiyle kuruldu. Üretim sürecinin temeline fiziksel hareketlerin gözlem ve analizini oturtan marka, 1990 yılında Kobe’de Spor Bilimleri Araştırma Enstitüsü’nü kurdu.

Sağlıklı ve mutlu bir hayat tarzı için zindeliği artırmak felsefesiyle hareket eden marka, kaliteli ve yenilikçi ürünleriyle günümüzde dünyanın dört bir yanından pek çok sporseverin favorileri arasında yer almaktadır.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo