Online İşlemler
  • 444 4 362
  • gencallar@gencallar.com.tr

Asics

Asics – Spor Giyimin Yıldızlarından

Spor giyim ve özellikle de spor ayakkabı dendiği zaman ilk akla gelen isimlerden bir tanesi olan efsanevi marka Asics, en kaliteli ve şık ürünleri ile Gencallar kataloğunda sizleri bekliyor!

Asics Spor Ayakkabıları ve Diğer Ürünler

Asics ayakkabıları, hem çeşitli spor dallarıyla profesyonel, yarı profesyonel ya da amatör olarak ilgilenenlerin, hem de sportif bir giyim tarzına sahip olanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Voleybol, tenis, outdoor ve koşu gibi aktivitelere göre ayrılan, günlük giyimde tercih etmek için de son derece uygun olan Asics ayakkabıları, etkili bir performans ve her daim konforlu bir kullanım sunuyor. Ayakkabı modellerinin yanı sıra; t-shirt, sweatshirt, şort tayt gibi giyim ürünleri ve çanta, şapka, dizlik gibi aksesuarlar da, Asics kataloğunda kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Tüm dünyada kolayca tanınan özgün tasarımları, kaliteli malzemeleri, dayanıklı yapıları ve sundukları konfor ile sportif faaliyetler ve outdoor aktiviteler için ideal Asics ürünlerini, Türkiye’nin çeşitli noktalarındaki Gencallar mağazalarında keşfedebilirsiniz!

Diğer Markalarımız

Kampanyalar

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo