Altınyıldız Giyim Mağazaları

Erkek giyimde zamansız şıklığın adresi olan Altınyıldız, klasik giyimin vazgeçilmez parçalarının bulunduğu zengin ürün koleksiyonu ile Gencallar mağazalarında! Stil sahibi erkeklerin kendi zevkleriyle oluşturdukları kombinleri rahatlıkla tamamlayabilecek Altınyıldız giyim ürünleri, Gencallar’ın Türkiye’nin birçok noktasına yayılan mağazalarında sizleri bekliyor!

Altınyıldız Takım Elbise Modelleri ve Daha Fazlası

Giyim konusundaki zevklerini klasik parçalarla kıyafetlerine yansıtan erkeklerin markası Altınyıldız giyim; koleksiyonunda gömlekten pantolona, ceketten yeleğe kadar pek çok ürüne yer veriyor. Kusursuz ve uyumlu bir bütün oluşturan Altınyıldız takım elbise modellerinin markanın imzası haline geldiği ürün yelpazesinde, minimal şıklık ile özgünlük bir arada sunuluyor. Aralarında güncel trendlerden alınan ilhamla özel detaylar eşliğinde tasarlanan Altınyıldız damatlık modellerinin de yer bulduğu koleksiyonda; şort, mayo, t-shirt ve triko ürünler ile dış giyim modellerini de bulmak mümkün.

Klasik giyim alanında her erkeğin ihtiyacına kaliteli ve estetik tasarımlar sunan Altınyıldız giyim mağazalarında siz de stilinize uygun modelleri keşfedebilir; beğendiğiniz ürünleri size en yakın noktada yer alan Gencallar mağazalarında inceleyebilirsiniz.

Marka Hakkında

1952 yılında bir Boyner Holding kuruluşu olarak faaliyete geçen Altınyıldız giyim, Türk kumaşını tüm dünyaya tanıtma hedefiyle ihracat yatırımlarına ağırlık verdi. Hızla büyüyen ve iplik, kumaş, hazır giyim alanlarındaki üretimini sürdüren marka; halka açılmasının ardından kısa sürede erkek giyimin öne çıkan markaları arasında yerini aldı.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo