Abbate – Gömlekte Üstün Kalite

Erkek gömlek dendi zaman ilk akla gelen markalar arasında yer alan, kaliteli kumaşları ve şık tasarımları ile giyim sektörünün öncü isimlerinden Abbate’nin en güzel ürünlerini, Gencallar mağazalarında bulabilirsiniz!

Abbate Gömlek Modelleri

Abbate, seçkin kataloğunda, giyimine özen gösteren erkeklere hitap eden birbirinden kaliteli ve şık çok sayıda gömlek tasarımına yer veriyor. Farklı kumaş çeşitlerine, her zevke hitap eden farklı renk ve desenlere sahip kısa ve uzun kollu erkek gömlek modelleri arasında; iş yerinden günlük hayata ve özel günlere kadar dört mevsim her ortamda tercih edilebilecek pek çok tasarım mevcut.

Özellikle de sade bir şıklık arayan erkeklerin tercih ettiği Abbate gömlek modelleri, üretimde kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde uzun yıllar kullanılabilir ürünler olarak ön plana çıkıyor.

Eğer siz de yeni sezonda gardırobunuza yeni gömlekler eklemeniz gerektiğini düşünüyorsanız, ihtiyacınıza en uygun tasarımları Abbate’de kolayca bulabilirsiniz.

Marka Hakkında

Türkiye’de erkek gömlekte bir ekol olan Abbate, 1989 yılında kuruldu. Türkiye’nin ilk gömlek markaları arasında yer alan, her daim erkek giyim trendlerine öncülük etmiş olan marka, bugün özellikle de klasik giyinen pek çok erkeğin gömlek konusunda ilk tercihlerinden.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo