Zeytinburnu Gencallar Mağazası

Giyim sektörünün dev markalarını en trend ürünler eşliğinde sizlerle buluşturan Gencallar, İstanbul’da giyimin merkezlerinden biri olan Zeytinburnu’nda konumlandırılmış mağazasıyla her mevsim duyduğunuz kıyafet ihtiyaçlarına elden taksit imkanıyla birbirinden güzel seçenekler sunuyor!

Değişen dönemlere damgasını vuran kıyafetler ile yılın her vakti kullanılabilecek zamansız parçalardan oluşturduğu zengin ürün koleksiyonu sayesinde her giyim tarzına hitap etmeyi başaran Zeytinburnu Gencallar mağazasında, siz de stilinizi tamamlayacak kullanışlı ve şık ürünleri kredi kartsız taksit yaptırarak sahip olabilirsiniz!

Gencallar Zeytinburnu Mağazasının adresi için buraya tıklayın!

Zamansız Parçalar ve Trend Ürünler Bir Arada!

Giyim konusunda her yaştan insanı memnun edebilecek potansiyele sahip geniş bir yelpazeye yayılan ürünleriyle Zeytinburnu Gencallar mağazası, kadın ve erkeklerin yanı sıra çocuklar için de hem pratik hem de sevimli bir şıklık yaratan kıyafetler sunuyor. Kış aylarının soğuk havalarında ideal bir koruma sağlayacak, yaz aylarında ise konforlu bir giyim yaratacak özellikleriyle her mevsime uygun alternatiflerin yanında tasarımlarında güncel şıklığı da taşıyan kıyafetler; Zeytinburnu Gencallar mağazasında stilinizi zenginleştirmeyi bekliyor. İster sportif faaliyetlerde ister günlük hayatınızda ister özel günlerde tercih edebileceğiniz giyim ürünlerinin bulunduğu Zeytinburnu Gencallar mağazasında; t-shirtlerden eteklere, jeanlerden montlara ve çeşitli aksesuarlara kadar ihtiyaç duyabileceğiniz birçok ürüne ulaşabilirsiniz.

Giyim zevkinizi kusursuz şekilde yansıtacak ürünlerin yer aldığı Zeytinburnu Gencallar mağazasında siz de aradığınız özelliklere sahip kıyafetleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünlere Gencallar’ın kredi kartsız taksit imkanıyla taksitli alışveriş yapma fırsatı sunan Taxitcard uygulaması ile avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz!

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo