Ümraniye Gencallar Mağazası

Yerli ve yabancı sayısız markadan oluşturduğu zengin ürün koleksiyonuyla her yaştan ve her zevkten insanın giyim alanındaki ihtiyaçlarına şık çözümler sunan Gencallar, sizleri Ümraniye’de konumlandırdığı mağazasına davet ediyor! İster stilinizi yenilemek ister sevdiklerinize hediye etmek ya da çocuklarınızın ihtiyaçlarını karşılamak için tercih edebileceğiniz en güzel giyim ürünlerini Ümraniye Gencallar mağazasında keşfedin!

Ümraniye’nin en işlek alanlarından birinde bulunan konumu sayesinde ister toplu taşıma kullanarak ister özel aracınızla rahatlıkla ulaşabilme imkânı sunan Gencallar Ümraniye giyim mağazasında siz de farklı ortamlar için tercih edebileceğiniz zengin ürün çeşitliliğini inceleme ve deneme fırsatı bulabilirsiniz.

Gencallar Ümraniye Mağazasının adresi için buraya tıklayın!

Her Mevsim, En Trend Giyim Ürünleri

Günlük hayattan özel günlere, sportif aktivitelerden ofis ortamına kadar hayatınızın her alanında gereksinim duyabileceğiniz giyim ürünlerine yer verilen Ümraniye Gencallar mağazasında; tutkunu olduğunuz markaların en trend modellerini bulabilirsiniz. Ümraniye Gencallar mağazasında kadın giyim, erkek giyim ve çocuk giyim olmak üzere üç farklı kategoriye ayrılmış ürünler arasında üst ve alt giyim seçeneklerinin yanı sıra dış giyim ve aksesuarlara da ulaşabilirsiniz. Kış aylarının soğuk havalarında olduğu kadar kışın sıcaklarında da konforlu ve pratik giyim sağlayacak kıyafetler ile dört mevsim şıklık sunan Ümraniye Gencallar mağazasını ziyaret ederek siz de stilinize renk katacak ürünleri gardırobunuza ekleyebilirsiniz.

Dünyaca ünlü markaların ürünlerini bulabileceğiniz Ümraniye Gencallar mağazasında beğendiğiniz modellere siz de Gencallar kalitesiyle sahip olabilirsiniz. Gencallar’ın kredi kartı olmaksızın taksitli ödeme imkânı sunan ve vadesi ödeme sağlayan Taxitcard uygulamasından yararlanarak siz de hem hesaplı hem de kolay alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz!

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo