Gencallar Sultangazi Kadın Giyim Mağazası

Stil sahibi kadınların tarzlarını en güzel kıyafet seçenekleri ile ve tutkunu oldukları markaların trend parçaları yardımıyla ortaya koymalarına yardımcı olan Gencallar, İstanbul’un en merkezi noktalarında konumlandırdığı mağazaları sayesinde sizlere kaliteli alışverişin kapısını açıyor! Uzun ömürlü, güncel trendlerle uyumlu ve pratik kullanımlara sahip dünyaca ünlü markaların ürünlerine elden taksit ve kredi kartsız taksit imkanlarıyla sahip olmanızı sağlayan Gencallar, tüm kadınları Sultangazi kadın giyim mağazasına davet ediyor!

Avrupa yakasının işlek yerlerinden birinde bulunan Gencallar Sultangazi kadın giyim mağazasında siz de Gencallar’ın elden taksit ve kredi kartsız taksit ile alışveriş yapma imkânı sunan Taxitcard uygulamasından faydalanarak taksitli alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz!

Gencallar Sultangazi Mağazasının adresi için buraya tıklayın!

Her Stile Uygun Kadın Giyim Ürünleri

Günlük hayatta veya outdoor etkinliklerde kullanılabilecek zengin bir ürün çeşitliliğine sahip olan Sultangazi kadın giyim mağazasında; t-shirt, şort, etek, bluz ve benzeri yazlık ürünler ile kaban, mont, trençkot, bot, atkı ve bere takımı gibi kışlık ürünler de yer alıyor. Aralarında daha çok ofis ortamında tercih edilebilecek gömlek, ceket, yelek gibi klasik parçaların yanında gösterişli organizasyonların vazgeçilmezi olan iddialı elbiseler ve abiyeler de Sutangazi kadın giyim mağazasında bulunan ürünlerden bazıları…

Eğer siz de stilinizi hayran olduğunuz markaların ürünleriyle tamamlamak istiyorsanız, elden taksit ve kredi kartsız taksit yaparak taksitli alışveriş fırsatı yaratan Taxitcard ile beğendiğiniz ürünleri Gencallar Sultangazi mağazasından satın alabilirsiniz!

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo