Gencallar Sultangazi Mağazası

Kalitesini tüm dünyaya kanıtlamış markaların, farklı sezonların favori tasarımları ile en sevilen ürünlerini sizlerle buluşturan Gencallar; İstanbul’daki bütün mağazalarında geçerli olan Taxitcard ile elden taksit ya da kredi kartsız taksit yaparak sizlere taksitli alışverişin keyfini sunuyor! Her sezon yenilenen zengin ürün gamını farklı zevklere hitap edebilecek seçeneklerle sizlere ulaştıran Gencallar’ın Sultangazi mağazasını ziyaret ederek dilediğiniz stildeki ürünlere avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz!

Toplu ulaşım araçlarının yanı sıra özel araçlarınızla da rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir noktada konumlanan Gencallar Sultangazi mağazasında siz de zevkinize uyacak ürünleri tek tek deneyebilir, beğendiklerinizi Taxitcard’ın kredi kartsız taksit avantajından faydalanarak satın alabilirsiniz.

Gencallar Sultangazi Mağazasının adresi için buraya tıklayın!

Elden Taksit İmkanıyla Kaliteli Ürünler…

Kendi stilinizi zenginleştirecek ürünler ile yakınlarınıza hediye etmek için tercih edebileceğiniz kıyafet ve aksesuar seçeneklerini keşfedebileceğiniz Gencallar Sultangazi mağazasındaki birbirinden güzel ürünleri; kadın, erkek ve çocuk olarak üçe ayrılmış bölümlerde inceleyebilirsiniz. Mevsim koşullarına göre kışlık ve yazlık ürünlerin sunulduğu Gencallar Sultangazi mağazasında; mont, kaban, bot, yağmurluk gibi ürünlerin yanında mayo, şapka, şort ve plaj aksesuarlarını da bulabilirsiniz.

Gencallar’ın avantajlı dünyasından faydalanmak için tercih edebileceğiniz Taxitcard sayesinde siz de en sevdiğiniz markaların ürünlerini satın alabilmek için Gencallar Sultangazi mağazasını ziyaret etmeyi unutmayın! Klasik giyimden günlük giyime ve outdoor aktivitelere kadar ihtiyacınız olan her ortama uygun ürünleri kredi kartı kullanmadan da taksitli alışveriş yaparak satın alabilir, zorlanmadan ödeyebilirsiniz!

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo