Gencallar Maltepe Kadın Giyim Mağazası

Özellikle kadın giyimde zevk anlayışlarının daha fazla çeşitlilik gösterdiği bir gerçek. Durum böyle olunca, mağaza mağaza gezmektense en kaliteli markaların bir araya geldiği Gencallar’ı ziyaret edip aradığınız her şeyi kolayca bulmak çok daha zahmetsiz bir seçenek hâline gelecektir. Üstüne üstlük bu büyük markaların değerli ürünlerine kredi kartsız taksit imkânlarıyla sahip olmanıza olanak tanıyan Gencallar Maltepe kadın giyim mağazasına stil sahibi tüm kadınları davet ediyoruz.

İstanbul’un kalabalık ilçelerinden biri olan Maltepe’nin alışverişte en merkezi noktalarından birinde konumlanmış Gencallar Maltepe kadın giyim mağazasını ziyaret ederek Taxitcard uygulamasının sunduğu taksitli alışveriş seçeneklerinden yararlanmayı ihmâl etmeyin.

Gencallar Maltepe Mağazasının adresi için buraya tıklayın!

Her Mevsime ve Tarza Uygun Giyim Ürünleri Gencallar’da!

Kadın giyimde en çok tercih edilen İpekyol ve Koton gibi daha nice markayla ürün yelpazesini oldukça geniş bir boyuta getirmiş Gencallar, giyim alışverişine çıkarken stilini en iyi yansıtan kıyafet ve aksesuarları bulmak için iyice araştırma yapan kadınların işini kolaylaştırmak için elinden geleni yapıyor. Pardösü ve kaban gibi mevsimlik dış giyim ürünlerinden her mevsim tercih edilebilecek bluz ve gömleklere; farklı hava koşullarında giyilebilecek ayakkabı çeşitlerinden çanta ve şal gibi aksesuarlara kadar her ihtiyacınızı karşılayacak ürünleri Gencallar Maltepe kadın giyim mağazasında bulabilirsiniz.

Çeşit ararken asla sıkıntıya düşmeyeceğiniz Gencallar Maltepe kadın giyim mağazasında da geçerli olan Taxitcard uygulamasına abone olarak alışveriş yaparken daha hesaplı seçeneklerden faydalanırsınız. Siz de bu uygulamadan yararlanmak için web sitemiz üzerinden başvurunuzu yapın ki kredi kartsız taksitli alışverişin sunduğu kolaylıklara en güvenli şekilde ulaşmış olun!

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo