Gencallar Maltepe Erkek Giyim Mağazası

Erkek hazır giyim sektörüne yön veren markaların bir araya geldiği Gencallar Maltepe erkek giyim mağazası, hem bünyesinde barındırdığı onlarca markanın ürünlerine tek bir mağazada göz atmanın kolaylığını yaşatırken hem de sağladığı kredi kartsız taksitli alışveriş imkânlarıyla ev ekonominize katkıda bulunuyor. Özel günlerde veya profesyonel yaşantınızda giyebileceğiniz takım elbiselerden tutun; günlük rutininizde tercih edebileceğiniz ve her beğeni anlayışına hitap edecek çeşitlilikte t-shirt, gömlek ve pantolonlara kadar ihtiyacınız her giyim ürününü kolaylıkla bulabileceksiniz.

İstanbul Anadolu Yakası’nda önemli bir yerleşim merkezi olarak görülen Maltepe’nin alışverişte de oldukça rağbet gören bir noktasında konumlanmış Gencallar Maltepe erkek giyim mağazasında elden taksit imkânlarının sağladığı rahatlığı tecrübe etmeniz, alışverişteki alışkanlıklarınızı değiştirecek.

Gencallar Maltepe Mağazasının adresi için buraya tıklayın!

Dünya Ünlü Markalar Gencallar’da!

Altınyıldız’dan Lee Cooper’a; Mavi’den Nike’a kadar hem klasik tarzlara hem de daha sportif giyimi tercih eden erkeklere hitap edecek farklı giyim ürünlerine tek bir adresten ulaşabileceksiniz. Üstelik Gencallar’a özel Taxitcard uygulamasının sağladığı kredi kartsız taksitli alışveriş olanaklarıyla da tüm bu markaların kaliteli giyim ürünlerine ve aksesuarlarına oldukça hesaplı yollarla sahip olabileceksiniz. Giyimlerinde şıklığa ve konfora önem veren beyler mutlaka Gencallar Maltepe erkek giyim mağazasına uğrayıp bu fırsatlardan yararlanmalı.

Onlarca kaliteli markanın ortak katkı sağladığı geniş ürün yelpazesinden size en yakışanı kolaylıkla bulabileceğiniz Gencallar Maltepe erkek giyim mağazasında kredi kartsız taksitli alışveriş fırsatlarından yararlanmak için hemen Taxitcard uygulamamıza başvurun ve kartınızı dilediğiniz bir Gencallar şubesinden teslim alın!

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo