Maltepe Gencallar Mağazası

Hazır giyim sektörünün liderleri denebilecek birçok markanın bir araya geldiği adres olarak tanımlanabilecek Gencallar, kadın, erkek ve çocuklar için sunduğu farklı tarzlara hitap eden giyim ürünlerini kredi kartsız taksitli alışveriş imkânlarıyla sunan sayılı mağazalardan biri konumunda. Dünyaca ünlü markalardan alışveriş yapmayı aboneleri için böylesi ekonomik koşullar altında mümkün kılan Taxitcard uygulaması, Maltepe Gencallar mağazasında da kullanımına açık hâlde.

İstanbul Avrupa yakasının en büyük ilçelerinden birinde ve alışverişin merkezi sayılabilecek bir konumda bulunan Maltepe Gencallar mağazasındaki geniş ürün yelpazesi ile birlikte hem ihtiyaç duyduğunuz ürünleri kolaylıkla bulabilecek hem de elden taksit gibi imkânlar sayesinde hesabınıza en uygun koşullarda satın alabileceksiniz.

Gencallar Maltepe Mağazasının adresi için buraya tıklayın!

Gencallar’da Aradığınızı Bulmak Çok Kolay

Farklı modeller ararken kolaylık gösteren geniş ürün gamının oluşmasına olanak sağlamış değerli markalarıyla birlikte, Gencallar’ı ayrı bir konuma getiren özelliği, her yaştan kadın ve erkeğin farklı beğeni anlayışlarına cevap verebiliyor olması. Günlük rutinde giyilebilecek kıyafetlerden tutun; şıklıktan ödün vermeyen takımlara ve elbiselere ya da onları tamamlayacak çeşitli aksesuarlara kadar aradığınız her şeyi tek bir mağazada bulabilmek işinizi çok kolaylaştıracak. Tüm bunların üzerine bir de elden taksit fırsatları eklenince, giyim alışverişi yapmak için başka seçeneklere ihtiyaç duymadığınızı fark edeceksiniz.

Maltepe Gencallar mağazasında bir yandan onlarca kaliteli markanın ürünlerini bir arada incelerken diğer yandan kredi kartsız taksitli alışverişin güvenilir seçeneklerinden faydalanarak hesabınızı daha iyi yapabileceksiniz. Hemen web sitemiz üzerinden Taxitcard başvurunuzu yapıp konum olarak size en yakın Gencallar mağazasından kartınızı alarak siz de tüm bu avantajlardan yararlanabilirsiniz!

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo