Dudullu Gencallar Mağazası

Dünya çapında kalitesini kanıtlamış, zengin ürün çeşitliliği ile tüm zevklere hitap eden koleksiyonlara sahip markaları Türkiye’nin pek çok yerinde bulunan mağazalarıyla sizlere ulaştıran Gencallar, Dudullu’da yaşayanlar için de hesaplı ve taksitli alışveriş imkânı sunuyor! Genç, yaşlı, çocuk fark etmeksizin herkesin ihtiyaçlarına uygun kıyafet seçeneklerinin yer aldığı Dudullu Gencallar mağazasını ziyaret ederek siz de giyim sektörünün en prestijli markalarına elden taksit ya da kredi kartsız taksit yaptırarak sahip olmanın keyfini çıkarabilirsiniz!

Anadolu yakasının tekstil merkezlerinden biri olan Dudullu’nun kolayca ulaşılabilir bir noktasında bulunan Dudullu Gencallar mağazasına ister şahsi araçlarınızla ister toplu taşımayla rahatlıkla ulaşabilir, Gencallar’da beğendiğiniz ürünleri Taxitcard’ın kredi kartsız taksit uygulaması ile zorlanmadan satın alabilirsiniz.

Gencallar Dudullu Mağazasının adresi için buraya tıklayın!

Ünlü Markaların Gözde Tasarımları

Erkekler, kadınlar ve çocuklar için oluşturulmuş farklı kategorilere ait ürünlerin zengin bir renk ve model skalasıyla sizlere ulaştığı Dudullu Gencallar mağazasında, her türlü mevsim koşullarına uygun kıyafet seçenekleri bulmak mümkün. Farklı sezonlarda güncel trendler gözetilerek hazırlanan koleksiyonların yer aldığı Dudullu Gencallar mağazasının hem günlük hayatta hem de özel günlerde giymek için tercih edilebilecek giyim alternatifleri arasında outdoor sporlara özel tasarımlar da bulunuyor.

En sevdiğiniz markalara uygun fiyatlar ve elden taksit ya da kredi kartsız taksit fırsatlarıyla ulaşabilmenizi sağlayan Gencallar’ın Dudullu mağazasından yapacağınız tüm harcamaları kredi kartı kullanmadan Taxitcard ile taksitli alışveriş haline getirebilir ve kolayca ödeyebilirsiniz.

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo