Gencallar Dudullu Çocuk Giyim Mağazası

Her mevsim şıklığın en popüler trendlerle desteklendiği koleksiyonları Türkiye’nin birçok merkezi noktasında bulunan mağazalarıyla sizlere ulaştıran Gencallar, tutkunu olduğunuz markaları ayağınıza kadar getiriyor! Yetişkinler için hazırladığı gibi çocuklar için de şık ve kullanışlı olduğu kadar eğlenceli tasarımlara sahip modeller de üreten dünyaca ünlü markaların ürünlerini siz de Gencallar’ın Taxitcard uygulamasının elden taksit ve kredi kartsız taksit avantajlarıyla satın alabilirsiniz!

Anadolu yakasının en işlek ve giyim konusunda en sık başvurulan noktalarından biri olan Dudullu’da dilediğiniz taşıtla rahatlıkla ulaşabileceğiniz Gencallar Dudullu mağazasında, çocuklarınızın farklı mevsimlerde ihtiyaç duyabileceği pek çok ürünü keşfedebilirsiniz!

Gencallar Dudullu Mağazasının adresi için buraya tıklayın!

Kolay ve Güvenilir Taksitli Alışveriş, Gencallar’da!

Hayatlarının her alanında bekledikleri gibi kıyafetlerinde de ihtiyaç duydukları hareket özgürlüğünü pratik ve konforlu giyim ürünleriyle sağlamayı amaçlayan Gencallar, başta günlük hayat olmak üzere outdoor aktivitelerden özel günlere kadar her ortamda çocukların rahat edebilecekleri tasarımlar sunuyor. Kız çocuklarının giymekten çok hoşlandıkları rengarenk elbiseler, tunikler ve taytlardan oluşan Gencallar Dudullu mağazasındaki ürünlerin erkek çocuk reyonlarında ise pantolon, sweatshirt, şort ve benzeri çok sayıda ürün yer alıyor.

Çocukların sağlığını önemseyen ayakkabı tasarımları, dış giyim ürünleri ve eğlenceli aksesuarların da yer bulduğu Gencallar Dudullu çocuk giyim mağazasında beğendiğiniz ürünleri siz de Taxitcard’ın taksitli alışveriş fırsatından yararlanarak satın alabilirsiniz. Siz de vade farkı ödemeden kredi kartsız taksit ve elden taksit yaptırarak sahip olabileceğiniz Taxitcard ile alışverişin avantajlı yönünü keşfedin!

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo