Gencallar Bağcılar Mağazası

En sevdiğiniz kaliteli markaların giyim ürünlerini satın almadan önce defalarca kez düşünmenize artık gerek yok. Giyim sektörünün dünyaca ünlü markaları Gencallar Bağcılar mağazasında buluşarak sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak için reyonları dolduruyor. Üstüne üstlük tüm Gencallar mağazalarında geçerli Taxitcard uygulaması ile birlikte kredi kartsız taksitli alışverişin sunduğu kolaylıklardan da faydalanabileceksiniz! Böylelikle kredi kartınızın limiti kalmadığında veya diğer ihtiyaçlarınızı karşılamak istediğinizde ek bir bütçeye sahip olacaksınız.

Elden taksit yapan mağazalar arasında önemli markaları bünyesinde barındırmasıyla öne çıkan Gencallar Bağcılar mağazası, İstanbul’un nüfus bakımından en kalabalık ilçelerinden birinde yerini alması ile birlikte önemli bir yerleşim merkezine daha Taxitcard uygulamasını getirerek giyim alışverişlerinde ekonomik çözümler sunmaya devam ediyor.

Her Türlü Giyim Alışverişinin Hesaplı Yolu Gencallar’da!

Aradığınız giyim ürünü ister günlük hayatta kullanabileceğiniz sıradan bir tişört veya pantolon olsun, ister profesyonel yaşantınızda ya da şık görünmenizi gerektiren durumlarda giyebileceğiniz bir abiye veya takım elbise; Gencallar Bağcılar mağazasının kaliteli markalarca oluşturulmuş ürün gamı her ihtiyacınızı elden taksit fırsatlarıyla karşılayacaktır. Ayrıca çocuklarının en iyi şekilde giyinmesini isteyen her anne ve baba da kız veya erkek çocuklarının ihtiyaç duyduğu ürünleri taksitli alışverişin en avantajlı yollarıyla satın alarak ev ekonomilerini rahatlatabilecekler!

Siz de giyim alışverişinin hem kaliteli hem de hesaplı hâlinin buluştuğu Gencallar Bağcılar mağazasına gelerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Bahsini ettiğimiz elden taksit imkânlarından yararlanmak için ise tek yapmanız gereken Gencallar web sitesi üzerinden Taxitcard uygulamasına başvurunuzu tamamladıktan sonra size en yakın şubemizden kartınızı teslim almak!

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo