Gencallar Axis AVM Kadın Giyim Mağazası

Çoğu kadının giyim alışverişi yapmayı planlarken kendi beğeni anlayışlarına uygun birçok markayı hesaba kattığı bir gerçek. Özellikle kadın giyim markalarının yansıttığı tarzlarda büyük çeşitlilik barındırması da göz önünde bulundurulması gereken birçok mağazanın olasılıklar dahilinde sıralanmasına sebebiyet veriyor. Gencallar Axis AVM kadın giyim mağazasının da kaliteli birçok markayı tek bir çatı altında birleştirerek bu bağlamda büyük kolaylık sağlamasının yanı sıra Taxitcard uygulamasının sunduğu kredi kartsız taksitli alışveriş imkânları sayesinde tüm bu markaların ürünlerine en hesaplı şekilde sahip olmanın yollarını mümkün kılıyor.

Avrupa Yakası’nın önemli yerleşkelerinden biri konumundaki Eyüp ilçesinde bulunan Gencallar Axis AVM kadın giyim mağazası, elden taksit yapan mağazalar arasında kaliteli birçok markayı bir araya getirmesiyle öne çıkarak, civarındaki ilçeler için bile önemli bir alışveriş noktası hâline geliyor.

Taxitcard ile Giyim Alışverişinin Hesaplısı Gencallar’da!

Tarzını dilediği gibi yansıtmak isteyen kadınların kredi kartlarının limitlerini zorlaması artık şart değil. Diğer tüm mağazalarımızda olduğu gibi Gencallar Axis AVM kadın giyim mağazasında da geçerli Taxitcard uygulaması ile birlikte, İpekyol, Koton ve Mavi gibi önemli markaların ürünlerine elden taksit imkânlarıyla ulaşabileceksiniz. Böylelikle hem diğer gerekli harcamalarınız için bütçe ayırabilecek hem de aradığınız ürünleri zahmetsiz bir şekilde bulabileceksiniz.

Giyim alışverişinde hesabını iyi yapmayı alışkanlık hâline getirmiş bireyleri Gencallar Axis AVM kadın giyim mağazasına gelerek taksitli alışverişin en avantajlı yollarından yararlanmaya davet ediyoruz! Gencallar web sitesi üzerinden Taxitcard uygulamasına başvurunuzu tamamladıktan sonra yapmanız gereken tek şey size en yakın şubemizden kartınızı teslim almak.

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo