Gencallar Axis AVM Erkek Giyim Mağazası

Erkeklerin giyim alışverişi yaparken çok sayıda mağazayı gezmekten hoşlanmadığını söylersek büyük çoğunluk için doğru bir ifade kullanmış oluruz. Gencallar Axis AVM erkek giyim mağazası da kaliteli birçok markayı tek bir çatı altında birleştirmesiyle tam olarak erkek müşterilerinin bu yönelimine karşılık vermeyi hedefliyor. Ayrıca tüm Gencallar mağazalarında geçerli Taxitcard uygulaması sayesinde onlarca kaliteli markanın bir araya getirdiği geniş ürün yelpazesinden beğendiğiniz kıyafet ve aksesuarlara kredi kartsız taksit avantajlarıyla sahip olabileceksiniz!

Avrupa Yakası’nın elden taksit yapan mağazaları arasında kaliteli birçok erkek giyim markasını tek bir noktada buluşturmasıyla öne çıktığından bahsettiğimiz Gencallar Axis AVM erkek giyim mağazası, bulunduğu ilçenin alışveriş açısından işlek bir konumunda yer almasıyla civarındaki ilçelerde yaşayan birçok İstanbul sakinini de kendine çekmeyi başarıyor!

Taksitli Alışverişin Avantajları Gencallar’da!

Kaliteli giyim markalarının buluşma noktası Gencallar mağazalarında bulunan geniş ürün skalası ile birlikte hem günlük kullanıma uygun sportif giyim ürünlerini hem de profesyonel yaşantınızda veya resmi bir görünüş sergilemeniz gereken durumlarda giyebileceğiniz kıyafetleri kolaylıkla bulabileceksiniz. Üstüne üstlük seçim yaparken hiç zorlanmayacağınız bu ürünler arasından zevk anlayışınıza uyanlara elden taksit fırsatlarıyla sahip olmanıza olanak tanıyan Taxitcard uygulaması ile birlikte ekonomik durumunuzu zorlamadan giyim alışverişi yapmanın rahatlığını yaşayacaksınız!

Hem hesaplı hem de kaliteli giyim ürünlerine mümkün olabilecek en kolay şekilde ulaşabileceğiniz Gencallar Axis AVM erkek giyim mağazasına gelerek daha öncesinde Gencallar web sitesi üzerinden başvurusunu yaptığınız Taxitcard’ınızı teslim alabilirsiniz!

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo