Gencallar Axis AVM Çocuk Giyim Mağazası

Çocuk giyimde göz önünde bulundurulması gereken en önemli unsur öncelikle konfordur. Fakat elbette ki bazı durumlarda çocuğumuzun da en az bizim kadar şık görünmesini isteriz. Gencallar, elden taksit yapan mağazalar arasında çocuk giyime gereken önemi göstermesiyle ön plana çıkarken, Taxitcard uygulaması ile birlikte, ev ekonomisinde hesabını iyi yapmayı alışkanlık hâline getirmiş anne ve babalar giyim alışverişi sırasında akla ilk gelen seçeneklerin başında yer alıyor.

İstanbul’un önemli yerleşim merkezlerinden biri olan Eyüpsultan ilçesinde bulunan Gencallar Axis AVM çocuk giyim mağazası, hem Taxitcard uygulaması ile birlikte kredi kartsız taksit imkânları sunarak ebeveynler için büyük kolaylıklar sağlıyor hem de kaliteli çocuk giyim markalarını tek mağazada bir araya getirerek komşu ilçelerdeki anne ve babaları bile kendine çekmeyi başarıyor.

Çocuğunuz En Hesaplı ve Kaliteli Şekilde Giydirin!

İster kız çocuğunuz için elbise, tulum, şort veya etek gibi ürünler arıyor olun; ister küçük oğlunuz için pantolon, sweatshirt veya ceket gibi ihtiyaçlarınız olsun, aradığınız her türlü giyim eşyasını kolaylıkla Gencallar Axis AVM çocuk giyim mağazasında bulabileceksiniz. Üstüne üstlük bu kaliteli markalara ait ürünleri Taxitcard’ın mümkün kıldığı elden taksit avantajlarıyla satın alarak bütçe planlamanızı daha rahat bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Anne-babalar olarak siz de çocuğunuz için ideal giyim ürünlerini kolaylıkla bulabileceğiniz ve taksitli alışverişin en avantajlı yollarından yararlanabileceğiniz bir mağaza arıyorsanız, sizleri Gencallar Axis AVM çocuk giyim mağazasına davet ediyoruz! Şubemize uğramadan önce mutlaka web sitemiz üzerinden Taxitcard uygulamasına başvurunuzu yapın ki alışverişiniz bittiğinde kartınız hazır olsun!

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo