Gencallar Axis AVM Mağazası

Kaliteli markaların hazır giyim ürünlerine ev ekonominizi zora sokmayacak şekilde sahip olmak istemez miydiniz? Giyim sektörünün önde gelen markalarını bir araya getiren Gencallar, sunduğu kredi kartsız taksitli alışveriş fırsatlarıyla birlikte kadın, erkek ve çocuk giyim alışverişlerinde büyük kolaylık sağlayan bir seçenek hâline geliyor.

Avrupa Yakası’nın elden taksit yapan mağazaları arasında ürün çeşitliliğiyle öne geçen Gencallar Axis AVM mağazası, İstanbul’un bu büyük yerleşim merkezinde önemli bir yere sahip. Giyim alışverişinde işlek bir konumda bulunan Gencallar’ın bu mağazasına gelerek hem aradığınız ürünü kolayca bulabilecek hem de satın alırken Taxitcard’ın sunduğu taksitli alışverişin en avantajlı yollarından faydalanacaksınız.

Giyim Alışverişinin Ekonomik Yolu Gencallar’da!

İç ve dış giyimden çeşitli aksesuarlara kadar her türlü giyim ürününü tek bir çatı altında bulabileceğiniz Gencallar’ın her mağazasında geçerli Taxitcard uygulaması ile birlikte tüm bu ürünler arasından zevk anlayışınıza uyanlara elden taksit imkânlarıyla sahip olabileceksiniz. Her yaştan kadın ve erkeğin giyim tarzına uyacak türden kıyafetin kolaylıkla bulunabileceği geniş ürün skalasına sahip Gencallar’da ayrıca çocukları için şık ve konforlu giyim ürünleri arayan anne ve babalar da mağaza mağaza gezmeye gerek kalmadan kaliteli ürünlere elden taksit fırsatlarıyla sahip olabilecekler.

Giyim alışverişlerini mümkün olan en hesaplı şekilde yapmayı amaçlayan herkes Taxitcard’ın bu avantajlarından yararlanmayı bir alışkanlık hâline getirecek! Siz de sözünü ettiğimiz fırsatları yakalamak istiyorsanız tek yapmanız gereken web sitemiz üzerinden başvurunuzu yaptıktan sonra Gencallar Axis AVM mağazasına gelerek kartınızı teslim almak!

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo