Gencallar Atlaspark AVM Mağazası

Kaliteli hazır giyim ürünleri satın alabilmek her zaman iki kez düşünmenize sebep olmak zorunda değil. Dünyaca ünlü markaların ürünlerini tek bir mağaza altında bir araya getiren Gencallar, üstüne üstlük bu ürünleri ev ekonominizi zora sokmadan sahip olmanızı sağlayacak fırsatlarla sizlere sunuyor. Hem kadın giyimde  hem de erkek ve çocuk giyimde en kaliteli markaların ürünlerine kredi kartsız taksit imkânlarıyla sahip olmak için siz de Gencallar Atlaspark AVM mağazasına gelip Taxitcard uygulamasının avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Gencallar Atlaspark AVM mağazası, İstanbul Anadolu Yakası’nın önemli bir yerleşim merkezi olan Sultanbeyli’de alışverişin en çok rağbet gören noktalarından birinde konumlanmıştır. Burada tek bir çatı altında buluşmuş onlarca kaliteli markanın ürünleri arasından hem aradığınızı zorlanmadan bulabilecek hem de elden taksit  olanaklarıyla satın alabileceksiniz.

Gencallar Atlaspark Avmk Mağazasının adresi için buraya tıklayın!

Giyim Alışverişinin Kolayı ve Hesaplısı Gencallar’da!

İster tarzını yansıtmayı seven bir kadın veya erkek olun, ister çocuğunun en kaliteli ve konforlu şekilde giyinmesini isteyen bir ebeveyn, elden taksit yapan mağazalar arasında geniş bir ürün yelpazesine sahip olanını arıyorsanız Gencallar Atlaspark AVM mağazası beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Kaliteye olduğu kadar hesaplı alışverişe de önem verenlerdenseniz mutlaka Gencallar’ın Taxitcard  uygulamasına göz atmalısınız; zira kredi kartı kullanımınızı azaltıp beğendiğiniz ürünleri elden taksitlendirerek satın almak uzun vadede işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Siz de giyim alışverişinde hesabını iyi yapmayı alışkanlık haline getirmeye çalışıyorsanız hemen Gencallar web sitesi üzerinden Taxitcard uygulamasına başvurun ki bu büyük avantajlardan faydalanabilin!

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo