Tişört Modelleri

Hem erkek hem de kadınlar için yaz ve bahar aylarının heyecanla karşılandığı günlerde dolaplarda hazır olması gereken en kritik giyim ürünlerinden biri kuşkusuz tişört modelleridir. Genellikle kombin yapmaya üşenilen bu sıcak günlerde ‘kot – tişört’ rutiniyle günün kurtarıcısı ve pratikliğin temsilcisi haline gelen bu kıyafetler ile her tasarıma sahip alt giyim ürününü tamamlamak mümkün… Çoğu zaman günlük hayatta konforlu kombinler oluşturmak için kullanılan tişörtler, özel günlerde yaratılan dikkat çekici kombinler için dahi hem kolay hem de şık bir seçenek!

Sayısız tasarım seçeneğine ulaşabileceğiniz Gencallar mağazalarında siz de takipçisi olduğunuz markaların ürünlerini keşfedebilir ve stilinize enerji kazandıracak modele rahatlıkla erişebilirsiniz! Her biri özgün detaylara sahip tişört modelleri, İstanbul’un pek çok bölgesinin yanı sıra Türkiye’nin farklı noktalarında da bulunan Gencallar mağazalarında sizleri bekliyor!

Kombinlerinize Pratiklik Kazandıracak Tişörtler!

Kıyafetlerinde gün boyu konfor arayanların ilk adresi olan tişörtler, kadınlar ve erkekler için kendilerine has detaylarla tasarlanan ürünlerden oluşuyor. Polo yaka adıyla da anılan gömlek yakalı ve önü düğmeli tişörtlerin yaygın olarak kullanıldığı erkek tişört tasarımları arasında V yakalı ve bisiklet yakalı sade seçenekler de sıkça tercih edilen parçalar olarak öne çıkıyor. Kombinlerinde daha gösterişli ve hareketli kıyafetlere yer vermeyi yeğleyen kadınlar için ise desenli, dantel ve volan detaylı, baskılı, çizgili ve daha birçok farklı tasarıma sahip ürünler popüler tercihler arasında yer alıyor. Bunların yanında kadınların değişen stillerine uyum sağlamak adına crop top ya da uzun, dar ve salaş modellerle üretilen seçenekler de tişört tasarımları arasında öne çıkıyor.

Yapılacak herhangi bir kombin için ürün koleksiyonunda uygun bir alternatif bulunduran Gencallar mağazalarını inceleyerek siz de aradığınız rahatlığa kavuşmanızı sağlayacak tişört modellerine ulaşabilirsiniz!

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo