Taksitli Alışveriş

Tutkunu olduğunuz markaların stilinizi en güzel şekilde yansıtan ürünlerine sahip olmak, Gencallar’ın sizler için sunduğu taksitli alışveriş imkanıyla çok daha kolay! Gencallar mağazalarında yer alan onlarca farklı tasarıma sahip giyim ürünlerini siz de taksitlere bölerek kolaylıkla satın alabilirsiniz!

Gencallar’ın alışverişlerinde kredi kartı kullanmayı tercih etmeyenler için bol avantajlı bir alternatif olarak sunduğu Taxitcard, elden taksit ile yapılan alışverişlere bambaşka bir boyut kazandırıyor. Tüm müşterilerin ücretsiz şekilde sahip olabileceği ve aidat ödemeden rahatlıkla kullanabileceği bu kartla birlikte ilk alışveriş ise %10 indirimli! Elden taksit yapan mağazaların başında gelen Gencallar, Taxitcard uygulaması ile tüm müşterilerine vadesiz taksitli alışveriş yoluyla vazgeçemedikleri markalara sahip olmanın keyfini sunuyor.

Eğer siz de Gencallar’ın avantajlı dünyasına katılmak ve elden taksitli alışverişlerinizi kolaylaştıracak Taxitcard’a sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey, güncel bilgilerinizin istendiği Taxitcard başvuru formunu doldurmak! Herhangi bir Gencallar mağazasından güvenle teslim alabileceğiniz kartınızla ek ücret, kredi kartı ve vade olmaksızın dilediğiniz gibi taksitli alışveriş yapabilirsiniz!

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo